Uudised

February 13, 2024

Sambuki laeva meisterdamine: domineerige merel laastava tulejõuga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sambuki laev, tuntud ka kui Püromaniac, on ülim lõpp-eesmärk igale Skull and Bones'i laevakaptenile, kes soovib mered põlema süüdata.

Sambuki laeva meisterdamine: domineerige merel laastava tulejõuga

Sambuki plaani saamine

Sambuki kavandi omandamiseks peate esmalt saavutama Infamy Cutthroat auastme, mis on mängu kõrgeim auaste. Kui olete selle auastme saavutanud, saate osta plaani Helmi mustalt turult 5000 kaheksa tükki eest. Yanita Nara, Sainte-Anne'is asuva Le Mont Mueti baaripidaja, müüb teile joonised, kui teil on nõutav Infamy ja mündid.

Sambuki meisterdamine

Kui olete joonised hankinud, vajate Sambuki valmistamiseks järgmisi materjale:

  • 15 Greenheart plank
  • 15 Magnetiidi valuplokk
  • 12 Roselle riie
  • 4 Puutõrv
  • 4 Hammasratas
  • 2 Torsioonvedru
  • Angerjate nöör
  • 12 000 hõbedat

Puitõrva, hammasratta ja väändeallikaid saab Le Compagnie laevadelt ja asulatelt rüüstata ja röövida. Kui olete kõik vajalikud materjalid kokku kogunud, külastage laevameistrit oma Sambuki ehitamiseks.

Kas Sambuk on seda väärt?

Kui teile meeldib lähivõitlus ja suurte kahjude tekitamine, on Sambuk seda kindlasti väärt. Selle kõrbenud eelis võimaldab teil tekitada 5000 põlemiskahjustust, kui rakendate vaenlase laevale põlemisefekti, ja kõik leekides olevad laevad saavad 30 protsenti suuremat kahju. Lisaks on Sambukil mitu püssipesa, viis mööblipesa ja seda saab varustada relvadega kõigis suuremates pesades. Selle kere tugevus on aga võrreldes teiste DPS-laevadega nõrgem.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Sambuki laev on suurepärane laev, mis premeerib vilunud kapteneid oma laastava tulejõuga. Projekti hankides ja vajalikke materjale kogudes saate selle laeva meisterdada ja kolju ja luude merel domineerida.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised