Uudised

February 15, 2024

Reindrixi avamine: Palworldi jäine mägi

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Palworldis on erinevaid lahedaid kinnitusi, mida mängijad saavad lahti lukustada, ja üks neist on jäine Reindrix. See Pal on härmas ja selle leidmine võib olla eriti keeruline, kuna see liigub ainult kahes kindlas kohas.

Reindrixi avamine: Palworldi jäine mägi

Reindrixi leidmine

Kui teil on probleeme kuumas keskkonnas või vajate puidutöötlemise ja jahutuse alal vilunud meest, on Reindrix teile ideaalne kaaslane. Siin on asukohad, kust leiate Reindrixi:

  • Free Pal Alliance'i torn: see väike jäine ala kaardi keskel on ideaalne koht Reindrixi otsimiseks. Seda on lihtne kiiresti kontrollida ja selle läheduses on paar kiirreisipunkti, mis suurendab teie võimalusi ühe kõrval kudeda.
  • Icy Weasel Hill: Asub Free Pal Alliance'i piirkonna tornist veidi loodes, on see koht, kus Reindrixi võib leida.

Reindrixi oskused

Reindrixil on järgmised oskused:

  • Element: jää
  • Partneri oskus: lahe keha (saab sõita ja hoiab sõitja kuumas keskkonnas jahedana)
  • Sobivus tööks: raietööde tase teine ​​ja jahutuse tase teine
  • Võimalikud tilgad: jääorel, Reindrixi hirveliha, sarv ja nahk
  • Nälg: 7/10
  • Bio: "Selle läbipaistvad sarved hõõguvad absoluutse nulli külmas. Igaüks, kes neid paljaste kätega puudutab, külmub koheselt ja purustatakse tükkideks."

Kuigi Reindrix ei pruugi olla parim Pal oma erivaldkondades, on see siiski kasulik alus ja sellel on kindlad töösobivused. See ületab enamiku keskmisi sõpru, keda kohtate.

Reindrixi püüdmine

Reindrixi püüdmine võib olla üsna keeruline, seetõttu on eduvõimaluste suurendamiseks soovitatav kasutada korralikult arenenud Pal Sphere'i, näiteks Hyper Sphere'i või Giga Sphere'i. Giga Sphere'ist piisab, seega on soovitatav säästa oma paremad sfäärid kõvemate sõprade jaoks.

Reindrixi tabamiseks on kõige parem selle tervist rünnakute abil alandada ja seejärel Giga Sphere'iga jäädvustada. Tavalise Pal Sphere'i kasutamine toob kaasa halvad võimalused, tavaliselt umbes kaks protsenti, isegi halva tervise korral. Seetõttu on soovitatav Reindrixit nõrgendada, kuni see on peaaegu lüüa saanud, ja seejärel kiiresti Giga Sphere'iga jäädvustada. Enamik Reindrixisid on 20. ja 30. taseme vahel, mistõttu on need mõõdukalt sitked, kuid mitte ülemäära raskesti tabatavad.

Järeldus

Kuigi Reindrix ei pruugi olla Palworldi üks parimaid kinnitusi, on see siiski teie Paldecki oluline täiendus. Keskenduge selliste sõprade hankimisele nagu Fenglope ja Pyrin oma maapealse kinnituse jaoks ning sõbrad nagu Jetragon või Frostallion oma lendava aluse jaoks. Reindrixi avamine on ülioluline ülesanne, kuna see on teie baasis abistav sõber.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised