Uudised

February 16, 2024

Populaarseimad piraadimängud seikluse elamiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kui teile meeldis Skull and Bones piraadielu, on palju muid mänge, mis võivad selle sügeluse ära kriimustada. Siin on mõned parimad piraatmängud, mida kontrollida:

Populaarseimad piraadimängud seikluse elamiseks

Varaste meri

Sea of ​​Thieves on parim valik neile, kes soovivad sukelduda sügavale piraadiellu. Hoolimata esialgsest kriitikast tühja tunde pärast, on mäng saanud arvukalt suuri uuendusi ja sellel on isegi ristlugu Kariibi mere piraatidega. Sea of ​​Thieves'is töötate teie ja teie meeskond koos laeva juhtimiseks, võttes ülesandeid, võideldes koletistega ja osaledes taktikalistes lahingutes. Mäng paistab silma oma koostöömängu poolest ning pakub lõbusat ja ainulaadset piraatmängukogemust.

Igaviku sambad II: Deadfire

Võtke ette erakordne piraadiseiklus mängus Pillars of Eternity II: Deadfire. Laeva kaptenina komplekteerite meeskonna ja asute Deadfire'i saarestiku poole, ajendatuna teie vastuseotsingutest ja kättemaksust. Mäng pakub nii käigupõhist RPG-d kui ka reaalajas võitlust koos rikkaliku narratiivi ja dünaamilise mänguga, mis tabab suurepäraselt põneva piraadiloo olemuse.

Tagasi Monkey Islandile

Return to Monkey Island on ideaalne viis sukelduda tagasi armastatud Monkey Islandi sarja. Kuigi see ei pruugi pakkuda intensiivset PvP-tegevust, pakub see võluvat ja humoorikat piraatide seiklust. Liituge Guybrush Threepwoodiga tema võitluses vapustava kapten LeChucki vastu selles klassikalises point-and-click seikluses. Mäng pakub värskendatud esteetikat, säilitades samas meeldiva huumori ja kaasahaarava mängu, mida fännid jumaldavad.

Sid Meieri piraadid!

Vaatamata oma vanusele, Sid Meieri piraadid! jääb piraatide entusiastide jaoks fantastiliseks valikuks. Mängu lihtsus ja sügavus muudavad selle ligipääsetavaks ja nauditavaks. Tegevust on palju, alates laevade uuendamisest ja kaubateede juhtimisest kuni lahingutesse ja aristokraatia kurameerimiseni. Elav modifitseerimiskogukond pakub ka võimalusi kogemuse moderniseerimiseks, muutes selle suurepäraseks võimaluseks neile, kes otsivad piraaditeemalist mängu ilma pikkade tundideta.

Merede kuningas

King of Seas pakub lihtsat ja lõbusat piraadikogemust. Mängijad juhivad piraadilaeva ja navigeerivad läbi fantastilise maailma, mis on täis koletisi ja rivaale. Mängu koomiksilik ja kergekäeline lähenemine muudab selle nauditavaks alternatiiviks keerukamatele piraadimängudele. Laevavõitlusele keskendunud King of Seas pakub sujuvamat kogemust, mis meenutab vanemaid RPG-sid.

Torm

Tempest on märuli-RPG, mis on sügavalt juurdunud piraadižanrisse. Mäng pakub kõikehõlmavat piraatide kogemust müütiliste mereloomadega, mida jahtida, ülesandeid, mida alustada, ja ulatuslikku laeva kohandamist. Täielikult avatud maailmaga Tempest võimaldab mängijatel omas tempos uurida ja keskenduda piraatluse rõõmule. Mängu erinevad fraktsioonid ja rohke sisu tagavad meelelahutusliku ja kaasahaarava piraadiseikluse.

Assassin's Creed IV: Must lipp

Assassin's Creed IV: Black Flag sukeldab mängijad täielikult piraatide ellu. Piraatluse kuldajal aset leidev mäng võimaldab mängijatel tegeleda selliste tegevustega nagu aardejaht, uurimine ja meeskonna värbamine. Rikkaliku piraaditeemalise sisuga Black Flag kutsub esile sama vaimu nagu Skull and Bones ning on piraatide entusiastide jaoks kohustuslik mäng.

Blackwake

Blackwake ühendab piraatluse mitme mängijaga võrgumängudega. Mäng kasutab ebatavalist esimese isiku tulistamismeetodit, sukeldudes mängijad kõrge oktaanarvuga merelahingutesse. Liituge piraadilaeva meeskonnaga ja astuge suures võrgukeskkonnas lahingutesse rivaalitsevate laevadega. Blackwake paistab silma oma ainulaadse keerdkäigu poolest avamerel seiklemisel ja pakub piraatide entusiastidele puhast ja võltsimatut lõbu.

Tortuga – Piraadi lugu

Tortuga – A Pirate's Tale on piraadisimulaator, mis sukeldab mängijad avamerel toimuva kaptenielu keerulistesse üksikasjadesse. Rüüsta kaupmeeste konvoid, osale lahkhelides rivaalitsevate piraatide rühmitustega, kauple sadamate vahel, täida palgasõdurite lepinguid ja hakka merehädade tekitajaks. Mäng pakub liivakasti stiilis kogemust, pöörates tähelepanu detailidele, pakkudes rikkalikku ja kaasahaaravat piraatide simulatsiooni.

Port Royale 3: Piraadid ja kaupmehed

Port Royale 3: Pirates & Merchants viib mängijad kaasahaaravale teekonnale läbi 17. sajandi Kariibi mere. Ettevõtliku kaupmehena ehitate üles majandusimpeeriumi ja juhite laevastikke. Osalege strateegilistes merelahingutes ja saage omaks kurikuulsa piraadi põnev elu. Mängu peidetud aarete otsimine, konkureerivate laevade rüüstamine ning peen tants seaduslikkuse ja piraatluse vahel muudavad iga reisi merel põnevaks. Ükskõik, kas teid tõmbab kaubandus, meresõda või piraatide elu võlu, Port Royale 3 pakub kõike.

Kui ihkate rohkem piraadiseiklusi, pakuvad need mängud tundideks meelelahutust ja võimaldavad teil jätkata piraadielu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised