Uudised

February 14, 2024

Olge kursis: viimase aja serveri olek ja värskendused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Populaarne võrgumäng Last Epoch peaks jätma varajase juurdepääsu ja lansseerima täielikult 21. veebruaril. Kuna mäng valmistub selle täielikuks väljalaskmiseks, toimub planeeritud hooldus ja võimalik serveri seisakuid. Kui soovite serveri olekuga kursis olla ja probleemidest teada anda, peate teadma järgmist.

Olge kursis: viimase aja serveri olek ja värskendused

Planeeritud serveri seisak

Enne täielikku käivitamist 21. veebruaril kogeb Last Epoch 14. veebruaril kell 8.00–10.00 CT plaanitud serveri seisakuid. Selle aja jooksul ei ole mäng juurdepääsetav. Kuid kui planeeritud periood lõppeb, naaseb mängu varajase juurdepääsu versioon.

Serveri oleku värskendused

Last Epochi serverite oleku kontrollimiseks on parim viis kasutada sotsiaalmeedia platvorme. Värskeimate värskenduste saamiseks võite jälgida ametlikku X-kontot (endine Twitter) või liituda ametliku Discordi kanaliga. Arendajad teatavad nende platvormide kaudu kavandatavatest hooldusaegadest. Kui esineb probleeme, mis põhjustavad serverite töö katkemist, on need platvormid esimene koht, kus probleeme arutatakse. See tähendab, et saate kiiresti teada serveri oleku.

Serveriprobleemidest teatamine

Kui teil tekib Last Epochi serveriga probleeme, on ülalnimetatud sotsiaalmeedia platvormid ka parim viis probleemidest teavitamiseks ja abi otsimiseks. Kui teil on probleeme, kuid kogukond ei teatanud probleemidest, on tõenäoline, et probleem on teie enda teha. Enne teatamist kontrollige kindlasti oma ühendust ja seadeid.

Olge kursis Last Epochi serveri olekuga ja nautige sujuvat mängukogemust!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised