Uudised

February 14, 2024

MW3 Underbarreli surmav kinnitus tapab väljakutse: näpunäited ja probleemid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Uus väljakutse Modern Warfare 3 teises hooajas nõuab mängijatelt Gunsmithis loomingulisust. Väljakutse, mis on osa teise hooaja teisel nädalal, nõuab 20 operaatori tapmist "tünnialuse surmava kinnitusega". Siiski näib olevat probleem selles, et väljakutset ei jälgita praegu korralikult.

MW3 Underbarreli surmav kinnitus tapab väljakutse: näpunäited ja probleemid

Mis on MW3-s tünnialune surmav kinnitus?

MW3-s viitab silindrialune surmav kinnitus mis tahes relvale Gunsmithis, mis on varustatud Underbarreli pessa ja on võimeline tapma. See hõlmab selliseid tarvikuid nagu tünnialused jahipüssid, tünnialused leegiheitjad ja isegi mootorsaag JAK Limb Ripper. Oluline on märkida, et muud silindrialused kinnitused, nagu käepidemed, ei lähe väljakutse puhul arvesse.

MW3 Underbarrel Lethal Attachment Kills Challenge Not Tracking

Praegu on MW3 mitmikmängus iganädalase väljakutse jälgimisega probleem. Paljud mängijad on sotsiaalmeedias teatanud, et JAK Limb Ripperi lukust vabastamise väljakutse ei loeta tapmisi, mida kasutatakse tünnialuse surmava kinnitusega. Sledgehammer Games pole probleemi veel tunnistanud, kuid tundub, et see mõjutab paljusid mängijaid.

Kuidas saada tünnialusest surmavast kiindumusest MW3-s

Kui probleem on lahendatud, on mitu manust, mida tuleks arvestada MW3-s tünnialuse surmava manuste surmaga. Nende hulka kuuluvad Corvus Masterkey, KL40-M2, Burrow 500 Drill Charge ja JAK Purifieri leegiheitja. Neid kinnitusi võib leida enamikul ründerelvadel. Oluline on märkida, et need tapmised tuleb sooritada relvas Recommended Weapon in the Gunsmith ja mitmikmängus teiste mängijate (operaatorite), mitte robotite vastu.

Kui väljakutse nõuab manuse endaga tapmiste saamist, on soovitatav kasutada Corvus Masterkey või JAK Purifieri leegiheitja alustoru Hardcore režiimides, et tapmine oleks lihtsam.

Järeldus

Kuigi väljakutsel saada MW3-s tünnialuseid surmavaid manuste tapmisi võib praegu olla jälgimisprobleeme, saavad mängijad pärast probleemi lahendamist kasutada väljakutse täitmiseks erinevaid manuseid. Olge kursis lisateabe saamiseks, kui arendajad on probleemi tunnistanud.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised