Uudised

October 31, 2023

MW3 eellaadimine: allalaadimise suurus, varajane juurdepääs ja palju muud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Modern Warfare 3 peaks ilmuma vaid kümne päeva pärast ja Call of Duty frantsiisi fännid ootavad mängu põnevusega. Kuid enne ametlikku käivitamist on neil, kes on mängu ette tellinud, võimalus pääseda juurde taaskäivitatud Modern Warfare'i saaga viimasele peatükile. Kui soovite teada, millal saate MW3 eellaadida ja milline on allalaadimise suurus, lugege edasi.

MW3 eellaadimine: allalaadimise suurus, varajane juurdepääs ja palju muud

MW3 eellaadimine

Kui teil on kampaaniale varane juurdepääs, saate mängu eellaadimist alustada 1. novembril kell 10.00 PT. Mäng avatakse 24 tundi hiljem, 2. novembril kell 10.00 PT. Kui olete lukust lahti keeranud, saate sukelduda Verdanskis toimuvasse jõhkrasse loosse.

Allalaadimise suurus

Modern Warfare 3 allalaadimise maht sõltub teie platvormist. Keskmiselt vajate mängu installimiseks ja mängimiseks umbes 150 GB salvestusruumi. See hõlmab põhimängu ennast ja Call of Duty peakorterit. Kui teil on COD-i peakorter juba olemas, vähenevad teie allalaadimise ja installimise nõuded poole võrra. Oluline on märkida, et allalaadimise maht võib platvormide lõikes ning värskenduste ja paikade puhul oluliselt erineda.

Kas teil on piisavalt salvestusruumi?

Enne MW3 eellaadimist veenduge, et teie seadmes oleks piisavalt salvestusruumi. Umbes 150 GB suuruse allalaadimismahuga on ülioluline tagada, et teil oleks piisavalt vaba ruumi.

Kuidas saada varajane juurdepääs MW3 kampaaniale

MW3 kampaaniale varajase juurdepääsu saamiseks peate mängu mis tahes koopia ette tellima. Seda saab hõlpsasti teha Xboxi, PlayStationi ja PC-platvormide digitaalsete kaupluste kaudu. Kui olete ettetellinud, saate alustada MW3 eellaadimist ja olla valmis mängima, kui see avaneb. Kampaania on eeldatavasti üks süngemaid Call of Duty seerias, mis sisaldab intensiivseid stseene, mis ületavad Modern Warfare 2 kurikuulsa lennujaamamissiooni.

Kasutage varajase juurdepääsu eeliseid

MW3 kampaania kestab umbes viis kuni kuus tundi, mis võimaldab teil seda mitu korda läbi mängida, enne kui mängu mitme mängijaga osa 10. novembril ülemaailmselt turule jõuab. Kampaania ajal saate avada saavutusi, kogumisobjekte ja mitme mängijaga preemiaid. Kasutage oma varasest juurdepääsust maksimumi ja alustage mängimist!

Ärge unustage olla Esports.netiga kursis, et saada rohkem Call of Duty espordiuudiseid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised