Uudised

February 15, 2024

Monopoly GO Golden Blitzi sündmus: teenige kleebiste komplekte ja täitke albumeid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Golden Blitz Monopoly GO üritused on suurepärane võimalus teenida uusi kleebiste komplekte ja täita albumeid. Järgmine Golden Blitzi üritus Monopoly GO-s toimub 15. veebruaril kell 22:00 CT kuni 16. veebruaril kell 4:00 CT.

Monopoly GO Golden Blitzi sündmus: teenige kleebiste komplekte ja täitke albumeid

Mida oodata

Sellel Golden Blitzi üritusel on kleebised Making a Splash ja Pooch Perfect. See oli ka esimene Monopoly Originsi albumi Golden Blitz sündmus.

Monopoly GO Golden Blitzi ajakava

Monopoly GO-s!, Golden Blitzi üritustel pole kindlat ajakava. Need muutuvad albumi lõppkuupäeva lähenedes tavalisemaks, andes mängijatele parema võimaluse oma kollektsiooni täiendada. Soovitatav on Monopoly GO märguanded sisse lülitada! oma seadmes, et saada värskendusi, kui Golden Blitz on otseülekandes.

Järgmine Golden Blitzi üritus

Järgmine Golden Blitzi üritus Monopoly GO-s toimub eeldatavasti millalgi veebruaris. Täpne alguskuupäev pole veel teada, kuid oluline on olla kursis, lisades selle artikli järjehoidjatesse.

Mis on Golden Blitz mängus Monopoly GO!?

Golden Blitz on Monopoly GO ajutine sündmus, mis võimaldab mängijatel vahetada paar kuldkleebiseid. Need kleebised on mänguarendajate poolt iga sündmuse jaoks eelnevalt määratletud. Üritus kestab tavaliselt kuni 24 tundi või veidi kauem. Mängijatel on võimalus vahetada need kuldkleebised mängu mis tahes muu kleebise vastu.

Kuidas saada kuldkleebiseid

Kuldkleebiseid saab juhuslikult hankida mis tahes Monopoly GO kleebistepakist!. Kuldkleebise saamise võimalus suureneb koos paki tärnide arvuga. Jätkake pakkide avamist ning turniiridel ja põhiturniiridel osalemist, et suurendada oma võimalusi kuldkleebise saamiseks.

Kauplemine Golden Blitzi ajal

Golden Blitzi ürituste ajal on soovitatav vahetada oma varu Kuldkleebised. Nende kleebiste järele on suur nõudlus ja sündmusi ei toimu sageli. Kasutage võimalust kaubelda vajalike kleebiste vastu, sest ei ole mingit garantiid, et need esinevad tulevastel üritustel.

Varasemad Golden Blitzi sündmused

Alates esimese 2024. aasta albumi Monopoly Origins väljaandmisest pole Monopoly GO-s teisi Golden Blitzi sündmusi toimunud. Olge kursis, et saada värskendusi tulevaste sündmuste kohta.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised