Uudised

February 15, 2024

Maksimeerige oma mängu Pokémon Go Tour: Sinnoh koos teemandi või pärliga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Kuna Pokémon Go Tour: Sinnoh domineerib ürituste rivistuses kuni veebruari lõpuni, annab Niantic mängijatele varajase valiku, kas lukustada versioonieksklusiivsed boonused, mis põhinevad Diamondil ja Pearlil. See otsus mõjutab otseselt teie mängu, nii et peaksite tegema õige otsuse.

Maksimeerige oma mängu Pokémon Go Tour: Sinnoh koos teemandi või pärliga

Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Research

15.–25. veebruarini saadaval olev Pokémon Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Research pakub Go Tour: Sinnoh tähistamise raames kõigile mängijatele auhindu. Olenevalt sellest, kas valite Teemandi või Pärli tee, erineb teie mängukäik Go Tour: Sinnoh – Global ajal Dialgast ja Palkiast maksimumi saamise osas oluliselt.

Ülemaailmne sündmus

Igal mängijal on juurdepääs Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Researchile 15.-25. veebruaril, mis langeb kokku kogu Go Tour: Sinnoh ja Road to Sinnoh miniürituse ajaga kahe versiooni vahel. Sellele vaatamata jõustub kõige olulisem sisu Go Tour: Sinnoh – Global 24. ja 25. veebruaril.

Sõltuvalt sellest, kas valite Diamondi või Pearli versiooni, saate ülemaailmse sündmuse ajal oma Dialga ja Palkia reididele teistsuguse garantii, samuti pikendatud kestust uutele seiklusefektidele, mis lisati Origin Forme'i debüüdiga. Dialga või Origin Forme Palkia.

Teemant või pärl?

Diamondi või Pearli versiooni valimisel pole õiget või valet vastust. Igaühe auhinnad ja boonused on järgmised:

 • Teemantide eksklusiivsed pakkumised:
  • Go Touri ajal jäädvustatud Dialga: Sinnoh tunneb kindlasti Roar of Timei
  • Roar of Time seiklusefekti kestus on kahekordistunud
  • Dialga kommid on saadaval uurimistöö eripreemiates
 • Eksklusiivsed pärlid:
  • Go Touri ajal jäädvustatud Palkia: Sinnoh tunneb kindlasti Spacial Rendi
  • Seiklusefekti kestus ruumilise rendi jaoks on kahekordistunud
  • Palkia kommid on saadaval uurimistöö eripreemiates

Nende boonustega kaasnevad tavalised eriuuringute ülesanded ja preemiad, mis on Go Touri selle aasta ainus eksklusiivne sisu.

Järeldus

Valige targalt Diamond ja Pearl versioonide vahel, et maksimeerida oma mängukogemust Pokémon Go Tour: Sinnoh ajal. Kaaluge iga versiooni pakutavaid eksklusiivseid boonuseid ja preemiaid ning tehke oma mängustiili ja eesmärkidega sobiv otsus. Nautige seiklust!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised