Uudised

February 16, 2024

Maksimeerige oma DPS-i džungliruuni kuningaga WoW klassikalises avastushooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

The King of the Jungle Rune on võimas ruun metsikute druiidide jaoks World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal. Druiidid saavad seda kasutada kassi või karu kujul, et drastiliselt suurendada oma kuju muutva vormi kahjustusi. See ruun on väga soovitatav metsikutele druiididele, kes soovivad lähivõitluses silma paista.

Maksimeerige oma DPS-i džungliruuni kuningaga WoW klassikalises avastushooajal

Džungliruuni kuninga saamine

World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal džungliruuni kuninga saamiseks peavad mängijad rääkima Dalarani agendiga Arideni laagris Deadwind Passis, Idakuningriigis. Dalarani agent pakub mängijatele väärtuslikku tööriista nimega Ariden's Sigil.

Arideni sigil on ese, mis võimaldab mängijatel tuvastada lähedalasuvaid Dark Riders, mis on 41. taseme eliitmob, kes kukutab Dalarani reliikviaid. Neid säilmeid on vaja džungliruuni kuninga, aga ka mitme teise teise faasi ruuni saamiseks.

Enne Dalarani agendi juurde naasmist peavad mängijad koguma kokku kõik seitse Dalarani reliikviat. See võib olla keeruline ülesanne, kuna see nõuab, et mängijad tapaksid seitse Dark Riderit erinevates tsoonides. Nende minibosside vastu on soovitatav tegeleda viie või enama rühmaga.

Jungle Rune'i kuninga eelised

Jungle Rune'i kuningas on passiivne võime, mis pakub metsikutele druiididele märkimisväärset kasu. Olles aktiivne, suurendab Tiger's Fury kogu tekitatud füüsilist kahju 15 protsenti ja annab koheselt 60 energiat. Lisaks ei ole Tiger's Furyl enam globaalset jahtumist ja see asendatakse staatilise 30-sekundilise jahtumisega.

Järeldus

Metsikud druiidid peaksid World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal oma kahjustuste suurendamiseks ja jõudluse parandamiseks eelistama King of the Jungle Rune'i hankimist. Järgides samme selle ruuni hankimiseks ja kasutades selle eeliseid, saavad metsikud druiidid DPS-i edetabelitesse tõusta ja oma rollis silma paista.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised