Uudised

February 12, 2024

Leidke võimas Helix Wand Enshroudedi Kindlewastesi piirkonnast

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Enshroudedis asuvas Embervale'i ohtlikus maailmas on ülioluline varustada end parima varustusega, et astuda vastu ringi varitsevate surmavate koletistega. Üks selline võimas relv on Helix võlukepp. Kui soovite seda relva kasutada, on oluline teada, kust see Enshroudedis leida.

Leidke võimas Helix Wand Enshroudedi Kindlewastesi piirkonnast

Helix Wandi asukoht

Helix võlukeppi ei leidu rakenduses Enshrouded kindlas kohas. See on juhuslikult leitud rinnakorvi ese. Selle leidmise võimaluste suurendamiseks peaksite keskenduma Kindlewastesi piirkonnas asuvate kastide avamisele.

Kindlewastesi piirkond asub Embervale'i idaküljel. Sellesse piirkonda jõudmiseks suunduge ida poole Umber Hollow'st, mis on tuntud ammoniaaginäärmete kasvatamise koht. Kuigi see võib olla pikk teekond, on hüved seda väärt.

Helix Wandi otsimine

Kui olete Kindlewastesi piirkonnas, jälgige kaste, mida saate avada. Kuigi Helixi võlukeppi leidub tavaliselt kuldkastides, on soovitatav avada ka kõik teised kastid. Sa ei tea kunagi, millise kasuliku saagiga võid kokku puutuda.

Helix Wandi statistika

Kuigi Helix võlukepp ei pruugi olla Enshroudedi parim relv, on see siiski kindel valik, eriti Mage või Wizardi versioonide jaoks. Siin on Helixi võlukepi statistika:

  • Kahju: 47
  • Vigastuse liik: Surilina
  • Mana regenereerimine: + üks
  • Maksimaalne vastupidavus: 300
  • Ületasu: 19 protsenti
  • Rünnaku kiirus: 0,6 sekundit

Wandsi eelised

Võlukepid on uskumatult kasulikud relvad, isegi kui te neid regulaarselt ei kasuta. Erinevalt staabidest ei vaja võlukepid laskemoona ja on väga tõhusad kahjude kõrvaldamisel ohutust kaugusest. See muudab need eriti väärtuslikuks, kui seisate silmitsi vaenlastega, kes võivad lähedalt mürgiseid mürgiseid kahjustusi tekitada, näiteks punased seenekoletised, mis kukutavad surilinakotte ja ammoniaaginäärmeid.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Helix võlukepp on võimas relv, mis võib teid aidata teie teekonnal läbi Enshrouded. Keskendudes Kindlewastese piirkonnas kastide avamisele, suurendate oma võimalusi selle väärtusliku relva leidmiseks. Oma tugevate surilina kahjustuste ja muu muljetavaldava statistikaga on Helix võlukepp kindel valik iga maagi või võluri ehituse jaoks. Seega varustage end selle võlukepiga ja astuge Embervale'i ohtudele enesekindlalt vastu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised