Uudised

February 12, 2024

Laske World of Warcrafti klassikalises avastushooajal Shadowflame'i ruuniga valla laastavad rünnakud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

World of Warcraft Classic Season of Discovery teises etapis on Warlockid saanud juurdepääsu uuele ja võimsale ruunile nimega Shadowflame. See ruun koos muude kahjustustega ruunidega on muutnud Warlockid veelgi hirmuäratavamaks.

Laske World of Warcrafti klassikalises avastushooajal Shadowflame'i ruuniga valla laastavad rünnakud

Shadowflame Rune'i saamine

Shadowflame Rune'i saamiseks peavad Warlockid sõitma Desolace'i kaguosas asuvasse Shadowbreak Ravine'i. Seal leiavad nad altari, millega nad peavad suhtlema. Altari aktiveerimiseks peavad Warlockid sellele loitsima Shadow Ward. Siiski on oluline märkida, et Altar tühjendab Warlocki varjukahjustusi, kui nad loitsu suunavad. Varjupalati murdmine või paranemine suhtlemise ajal katkestab rituaali.

Warlockidel on soovitav pidu kaasa võtta, kuna Altarit valvavad kõrgetasemelised jõugud. Kui kanaldamise loits on lõppenud, sünnib 38. taseme eliitdeemon nimega Seductress Ceeyna. Warlockid peavad selle deemoni alistama ja tema keha rüüstama, et saada Shadowflame Rune.

Varjuleegi jõud

Shadowflame on koheselt valatud Warlock Rune, mis vabastab Warlocki ees varju- ja tulekahjustuste koonuse. See ruun koos võimsa lemmikloomakahjustuse ja Damage over Time (DoT) loitsuga suurendab veelgi Warlocki purunemiskahjustusi ja mõjuala võimeid.

Warlockid, kellel on piiratud lähivõitlusvõimalused, saavad kasutada Shadowflame'i, et tõhusalt toime tulla liiga lähedale sattuvate vaenlastega. See on väärtuslik vahend distantsi hoidmiseks ja märkimisväärse kahju tekitamiseks.

Shadowflame Rune'i lisamisega on World of Warcrafti klassikalise avastushooaja Warlockid muutunud veelgi hirmuäratavamaks. Selle ruuni valdamine võimaldab Warlockidel vallandada laastavaid rünnakuid ja domineerida oma vaenlaste üle.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised