Uudised

February 15, 2024

Kuristiku varju võitmine mängus Persona 3 Reload: A Challenging Story Battle

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Persona 3 Reload sisaldab kaasahaaravaid lahinguid Tartaroses ja ülemaailmas. Lisaks väljakutseid esitavatele Tartaruse bossidele ja 12 Arcana Shadowile on uusversioonis uusi lugusid. Üks neist kohtumistest on kuristiku vari.

Kuristiku varju võitmine mängus Persona 3 Reload: A Challenging Story Battle

Süstiku vari

The Shadow of the Abyss on ainulaadne vari, mis ilmub 14. augustil. Loo sündmuse ajal kohtub peategelane Takayaga, kes seisab silmitsi varjuga, mis sarnaneb kuradi arkaani Abaddoniga. Pärast vestlust ühineb peategelane Takayaga, et alistada Vari.

Lahingu raskusaste

Kuristiku varju vastase võitluse raskusaste sõltub valitud raskusastmest. Raskete või halastamatute raskuste puhul on oluline teada varju nõrkusi ja parimat strateegiat selle võitmiseks.

Kuristiku varju võitmine

Kahjuks pole kuristiku varjul nõrku külgi, mida ära kasutada, ja see on vastupidav kõikidele rünnakutele. Kuna tegemist on aga lugude lahinguga, ei pea te ette valmistama erinevaid Personasid. Kui mängite kõrgema raskusastmega, on soovitatav kolmeks võitluskäiguks kokku panna Healing Persona.

Pärast kolme pöörde üleelamist sekkub Takaya ja hävitab Persona võimsa rünnakuga, alistades Shadow of the Abyss ja lõpetades loo lahingu.

Järeldus

Persona 3 Reload tutvustab Shadow of the Abyss kui ainulaadset lugu kohtumist. Vaatamata vastupidavusele rünnakutele saavad mängijad sellest väljakutsest üle, elades üle kolm pööret ja lootes Takaya abile. Valmistuge vastavalt ja nautige lahingut!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised