Uudised

February 16, 2024

Kas World of Warcraft kaasatakse Game Passi? Spekulatsioonid ja võimalused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

15. veebruaril teatas Microsoft, et Diablo 4 on Game Passis saadaval alates 28. märtsist. See uudis on pannud paljud World of Warcrafti (WoW) mängijad mõtlema, kas nende lemmikmäng lisatakse ka Game Passi.

Kas World of Warcraft kaasatakse Game Passi? Spekulatsioonid ja võimalused

World of Warcrafti maksemudel

WoW on pikaajaline MMORPG-titan, millel on mitu iteratsiooni. Kuigi klassikalised WoW-mängud on tellitud mängijatele tasuta, on jaemüügilaiendustel hinnasilt. Näiteks eelseisval laiendusel The War Within on erinevad väljaanded vahemikus 49,99 kuni 89,99 dollarit.

Teadaanne ja spekulatsioon

Algses teadaandes mainiti ainult Diablo 4, jättes WoW mängijad ebakindlaks selle lisamises Game Passi. Kuid teate sõnastus viitab sellele, et WoW võidakse tulevikus lisada. WoW on jäänud üheks populaarseimaks MMORPG-ks ka pärast 20 aastat ja selle Game Passi mitte lisamine oleks kasutamata võimalus.

WoW lisamine Game Passi

WoW lisamine Game Passi võib selle ainulaadse maksemudeli tõttu olla keeruline. Kuigi pole selge, kas tellimust on vaja, on tõenäoline, et mängijad peavad siiski ostma uusima laienduse. Teisest küljest võivad klassikalised WoW-mängud olla mängimiseks saadaval ilma lisatasudeta.

Järeldus

Praegu jääb saladuseks, kas WoW on Game Passis saadaval. Uue teabe ilmnemisel värskendatakse seda artiklit. WoW-mängijad ootavad huviga edasisi teateid nende armastatud mängu lisamise kohta Game Passi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised