Uudised

October 28, 2023

Kas saate Clash Royale'is areenid maha jätta? Trofee tee ja edenemise süsteemi mõistmine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Clash Royale on populaarne mobiilimäng, mis on tuntud oma ainulaadse progressisüsteemi poolest. Selles artiklis uurime, kas Clash Royale'is on võimalik areenidest loobuda.

Kas saate Clash Royale'is areenid maha jätta? Trofee tee ja edenemise süsteemi mõistmine

Trofee tee

Clash Royale'i peamine edenemissüsteem on Trophy Road. Teie trofeede arv määrab teie vastased ja areeni, kus viibite. Areenidel edasi liikudes saate erinevaid auhindu.

Edasiliikuvad ja langevad areenid

Kui olete areenilt edasi pääsenud, ei saa te eelmisele tagasi minna, isegi kui kaotate trofeed. Kuigi te ei saa areeni maha visata, võib Supercell piirata mõnel mängijal edasipääsu, kui nende tornitase on madalam kui teistel sellel areenil mängijatel. Järgmisele areenile liikumiseks peate oma tasemete arvu suurendama.

Karikate teenimine

Karikate teenimiseks peate mängima 1v1 matše. Teie teenitud trofeede arv sõltub teie ja vastase tasemest. Kui alistate suurema trofeede arvuga vastase, saate rohkem karikaid.

Uute kaartide avamine

Kui läbite areeni, avate uue kaardikomplekti. Neid kaarte saab hankida kasti või muul viisil. Uute kaartide tõhus kasutamine on areenil edasiliikumiseks ülioluline.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Clash Royale'is ei ole võimalik areene maha visata. Trophy Road määrab teie areeni teie trofeede arvu põhjal ja kui olete edasi pääsenud, ei saa te tagasi minna. Supercell võib aga piirata mängijate edasipääsu, kui nende tornitase on madalam kui teistel sellel areenil mängijatel. Edasiliikumiseks on oluline teenida matše võites karikaid ja kasutada igal areenil avatud uusi kaarte. Jätkake mängimist ja strateegiate koostamist, et tõusta Clash Royale Arena nimekirja!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised