Uudised

November 8, 2023

Kas Jonsey naaseb Fortnite OG-sse? Võimalused ja spekulatsioonid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite Jonsey on mängu kõige ikoonilisem tegelane, kes on tuntud oma erinevate nahkade ja keskse rolli poolest Fortnite'is. Paljud mängijad mõtlevad, kas Jonsey naaseb Fortnite OG-sse.

Kas Jonsey naaseb Fortnite OG-sse? Võimalused ja spekulatsioonid

Jonsey ajalugu

Jonsey ilmus esmakordselt Fortnite'i 1. peatükis vaiketegelasena. Aja jooksul saavutas ta populaarsuse ja temast sai Fortnite'i pärimuse oluline osa. 2. peatükis võttis ta endale agent Jonsey rolli ja tal oli ühes HP-s mitu versiooni endast.

Jonsey puudumine 3. peatükis

3. peatükis ei ole Jonsey mänguloos põhitegija olnud, mistõttu fännid kahtlevad tema naasmises taaselustamise OG-hooajale.

Jonsey kohalolek kaardil

On ebatõenäoline, et Jonsey ilmub kaardil ühe Fortnite'i NPC-na. Peatükis 1 ei kasutatud NPC-sid samamoodi nagu tänapäevastes mängudes.

Jonsey poes

On suur võimalus, et hooaja jooksul ilmub poodi Jonsey uus versioon. Need tegelase variatsioonid on alati populaarsed ja 1. peatüki tagasivaade tundub tõenäoline.

Jonsey mängusisesel üritusel

OG Fortnite'i hooaeg 4. peatükis peaks lõppema mängusisese sündmusega. Võimalik, et selle sündmuse ajal näeme agent Jonseyt või mõnda muud varianti. Üksikasjad on veel avaldamata.

Järeldus

Kuigi Jonsey naasmine Fortnite OG-i on ebakindel, on märke, et ta võib mingil kujul tagasi tulla. Olenemata sellest, kas tegemist on uue nahaga poes või rolliga mängusisesel sündmusel, peavad fännid ootama ja vaatama, mida Jonsey tulevik toob.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised