Uudised

February 13, 2024

Kaheksa tükkide omandamine ja kasutamine: kolju ja luude edu juhend

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kolju ja luude maailmas on kaheksatükkidel ihaldatud valuutana suur väärtus. Need väärtuslikud mündid võimaldavad mängijatel omandada mustal turul esemeid, mis võivad nende piraatide püüdlusi oluliselt suurendada. Kui mängijad navigeerivad mängu reetlikes vetes, muutub kaheksa tükkide omandamine nende edu jaoks ülioluliseks.

Kaheksa tükkide omandamine ja kasutamine: kolju ja luude edu juhend

Kuidas omandada kaheksa tükki

Kaheksaosaliste tükkide omandamiseks Skull and Bones'is saavad mängijad täita ülesandeid tellimuste registris, mis asub nende salakaubavedajate peidukoha tüüris. Sainte-Anne'is Le Mont Muet's asuv peidukoht muutub ligipääsetavaks pärast teatud kurikuulsa auastme saavutamist ja Spurlocki loo edenemist.

Kui mängijad on hankinud Helmi materjalid, näiteks suhkruroo, saavad nad need esemed Helm Waresiks meisterdada. Neid kaupu saab seejärel kohale toimetada, võttes tellimuste registris tellimusi vastu. Mängijad peaksid aga tarnete ajal olema ettevaatlikud, kuna nad on haavatavad vaenlase tehisintellekti petturite laevade rünnakute suhtes ega suuda kiiresti reisida.

Lisaks Helmi missioonide täitmisele saavad mängijad teenida kaheksa tükki, osaledes erinevates lõppmängutegevustes, nagu vaenulikud ülevõtmised ja legendaarsed vargused. Enne nendesse suurtesse võitlustesse astumist peavad mängijad aga esmalt hõivama manufaktuure ja kontrollima kaubateid. Skull and Bonesi hooajalise lansseerimisjärgse ajakava arenedes annavad uued funktsioonid, nagu Helm Wagers, mängijatele võimaluse nii riskida kui ka kaheksast tükki teenida.

Mille peale saab kaheksa tükki kulutada?

Kui mängijad on tüürioperatsiooni stardiülesanded täitnud, saavad nad külastada Le Pont Mueti Yanita Narat, et kulutada oma raskelt teenitud kaheksa tükki. Yanita Nara pakub ostmiseks laias valikus esemeid, sealhulgas salakaubaveo ressursse, laevarelvi, laevade ja mängijate kosmeetikat, mööblit, raudrüüd, jooniseid ja palju muud. Teised müüjad kogu mängumaailmas aktsepteerivad maksena ka kaheksa tükki.

Oluline on märkida, et mõned esemed, näiteks Sambuki joonised, võivad olla üsna kallid, makstes 5000 tükki kaheksast. Mängijad peavad oma valuutat kokku hoidma, et neid väärtuslikke esemeid endale lubada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kaheksa tükkide omandamine ja tõhus kasutamine on Kolju ja luude edu saavutamiseks hädavajalik. Ülesandeid täites, lõppmängutegevustes osaledes ja oma valuutat targalt kulutades võivad mängijad saada võimsateks jõududeks võistlusmerel. Nii et asuge purjetama, koguge kaheksa tükki ja asuge põnevatesse piraadiseiklustesse!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised