Uudised

November 15, 2023

Kõige enam esindatud Pokemon TCG tekid parimates laudades

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Pokemon TCG tekid ei ole kõik võrdsed. Seal, kus on tugevad tekid, on ka nõrgad tekid. Enamasti määravad pakkumine ja nõudlus, kas kaardid on kallid või mitte, kuid Pokemoni tekid võivad olla suhteliselt odavad, et üritusi ehitada ja võita. Tipptasemel on tekkide õnnestumise trendid praeguse (kirjutamise ajal) BST-OBF-vormingu jaoks kindlaks määratud.

Kõige enam esindatud Pokemon TCG tekid parimates laudades

Kõige enam esindatud tekk tipplaudades

Kõige populaarsem Pokemoni tekk kõrgeimatel laudadel on "Lost Zone Box" tekk, mille esindatus on peaaegu 20% ja 300 ringipunkti vahe osalejate vahel. Sellel tekil on tähtmängijad Comfey, Sableye ja Cramorant. Lost Zone, mis sarnaneb Yu-Gi-Oh's Banished tsooniga või Magic the Gathering's Exile'iga, on eraldiseisev tsoon hülgamishunnikust, kuhu ei oodata kadunud tsooni sisenenud kaartide tagasitulekut ülejäänud mängu jooksul. Lost Zone Box paki mängustiil keskendub Lost Zone'i valikulisele täitmisele selliste kaartidega nagu Lost Origin Comfey ja Colress's Experiment, võimaldades Sableye'l levitada kahjuloendureid, kui 10 kaarti on kadunud. Cramoranti võimsat 110 kahjurünnakut saab tänu oma võimekusele kasutada ka ilma energiakuludeta.

Ülejäänute parim

Lugia Archeopsi beatdowni tekk on enim esindatud tekk. Sellel tekil kasutatakse Archeopsi Primal Turbot, et kiiresti seadistada energia võimsale Basic Pokemon Lugiale, võimaldades sellel vallandada suuri kahjustusi 4 energialiigutusega pöörde järel. Lugia VSTAR üks kord mängu kohta VSTAR Power suurendab teki seadistamise kiirust veelgi.

Teine fännide lemmik Charizard on samuti näinud ühtseid tulemusi 11% osakaaluga parimatest tabelitulemustest. See tekk järgib traditsioonilisemat evolutsioonil põhinevat mängu, muutes selle lihtsamaks kui energiaturbo tekid. Charizardi paki bosskoletis on Charizard ex, Dark Tera Type Pokemon, kellel on Grassi tüüpi nõrkus. Sellel on palju suure kahjustusega tuleliigutusi, mis muutuvad iga nokautiga tugevamaks.

Üksikud Pokemoni tekid

Gardevoir on hästi esinenud, saavutades 13 piirkondlikku parimat 8 ja 5 rahvusvahelist parimat 8. See tekk kasutab evolutsiooni, et jõuda oma võimsa boss-koletise, endise Gardevoir'i juurde, kes suudab paraneda staatuse mõjudest. Gardevoiri tihedalt järgivatel Miraidoni tekkidel on vastavalt 6 ja 1 top 8 rekord. Miraidon kasutab oma Tandem Unit võimalust, et otsida 2 põhilist elektrilist pokemonit, võimaldades tal tuua 2 koopiat Raikou V pingile, et seda järgmises pöördes kasutada. JW Kriewall saavutas Miraidoni strateegiat kasutades Toronto 2023. aasta regionaalvõistlusel 1. koha.

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähemtähtsaks, maailmameistritiitli võitnud Mew VSTAR tekk koosneb suures osas ühest stardipakist kahest koopiast. See tekk tugineb Mew VSTARi võimele kopeerida Genesecti Techno Blasti, muutes selle pidevaks ohuks.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised