Uudised

April 12, 2024

Järgmine suur nihe Pokémoni VGC-s: Profid sukelduvad reeglisse G

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Legendaarne Pokémon astub võitlusse: Reegel G tutvustab mängu muutvat reeglit, mis lubab ühe piiratud Legendaarse Pokémoni meeskonna kohta.
  • Calyrex asub kesksele kohale: Shadow Rider Calyrex on oma tohutu kiiruse ja Special Attackiga kõrvuti Terastallizationiga proffide seas parim valik.
  • Loendurid tõusuteel: Kui mängijad võtavad strateegiat Shadow Rider Calyrexi domineerimise vastu, võib oodata suuremahuliste tumedat tüüpi Pokémonide arvu kasvu.
  • Uued IX põlvkonna legendid, mida vaadata: Koraidon, Miraidon ja Terapagos on oma ainulaadsete võimete ja rollidega metat raputama.
  • Mitmekesine meta ennustatud: ühe piiratud legendaarse meeskonna piirang soodustab mitmekesist ja strateegilist meeskonna koosseisu.

Pokémon Scarlet ja Violet's VGC valmistub seismiliseks nihkeks, võttes kasutusele määruse G – uue reeglistiku, mis segab konkurentsi, lubades igasse meeskonda ühe piiratud Legendaarse Pokémoni. Vestlused Euroopa rahvusvaheliste meistrivõistluste (EUIC) maailma tippmängijatega – sealhulgas raskekaallastega nagu Jeudy Azzarelli, James Baek ja Wolfe Glick – paljastavad ootusärevuse ja strateegilise ümberkalibreerimise segu, kuna kogukond valmistub selleks muutlikuks perioodiks.

Järgmine suur nihe Pokémoni VGC-s: Profid sukelduvad reeglisse G

Calyrex Conundrum

Prožektorivalgus paistab kahtlemata kõige eredamalt Shadow Rider Calyrexil. See legendaarne Pokémon, mis on tuntud oma villilise kiiruse ja astronoomilise erirünnaku poolest, on valmis meta uuesti määratlema. Mängijad on eriti põnevil (ja ettevaatlikud) selle potentsiaali pärast, kui see on ühendatud Terastallizationiga, mis mitte ainult ei paranda selle haavatavusi, vaid suurendab ka selle ründevõimet. Joseph Ugarte rõhutas: "Terastalleerimisega... Calyrex Shadow muutub ainult paremaks. Selle vastu ei ole Dynamaxi ja Tera Ghost võib Astral Barrage'i kahjustusi märkimisväärselt suurendada."

Kuid iga tegevuse puhul on võrdne ja vastupidine reaktsioon. Alex Gómez Berna ja teised profid näevad ette vastuliikumist, ennustades suuremahuliste tumedate tüüpide tõusu, mis on loodud vastu pidama Shadow Rider Calyrexi pealetungile. Seega eeldatakse, et konkurentsiolukord areneb, soodustades dünaamikat, kus võim kontrollib võimu.

Gen IX uued kandidaadid

Lisaks Calyrexile kuulutab IX põlvkonna Koraidoni, Miraidoni ja Terapagose kasutuselevõtt VGC-sse värskeid strateegilisi mõõtmeid. Igaüks neist toob lahinguväljale ainulaadsed võimalused, alates maastiku seadistusest kuni ilmaga manipuleerimiseni, rikastades meeskonna koosseisu ja lahingudünaamikat. James Baek oli Terapagosest vaimustuses, märkides selle potentsiaali vastaseid häirida oma võimega kaotada maastiku- ja ilmamõjud ning ülitõhus levik, mis sihib Terastallizationit kasutavat Pokémonit.

Aaron "Cybertron" Zheng teeb samal ajal kihla, et Kyogre lööb vaatamata võimsatele kontratele. Tema optimism on tunnistus hästi üles ehitatud meeskondade ja klassikaliste strateegiate kestvast elujõulisusest areneval VGC maastikul.

Ees ootab mitmekesine lahinguväli

Võib-olla on määruse G kõige põnevam aspekt selle mitmekesisus. Kuna meeskonna kohta on ainult üks piiratud legendaarne, julgustatakse mängijaid uurima laiemat strateegiate ja Pokémoni kombinatsioonide hulka. Wolfe Glick tabas seda tunnet, ennustades metat, mis on "pigem üsna lai kui väga tsentraliseeritud", stsenaarium, kus loovus ja innovatsioon on võidu võtmeks.

Sel ajal, kui silmapiiril on eeskiri G, kihab VGC kogukond spekulatsioonidest, strateegiast ja konkurentsist. Legendaarsete jõudude kokkupõrkega on järgmised kuud kahtlemata taktikalise sära ja Pokémoni võimed. Olenemata sellest, kas olete kogenud professionaal või tšempioniks pürgija, Pokémon VGC arenev lahinguväli on üleskutse relvadele, kutsudes iga treenerit väljakutsele vastu astuma.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised