Uudised

February 15, 2024

Jälgimisprobleemide ületamine: lihtne lahendus täpsuslaskuri vintpüssi teisenduskomplekti väljakutsele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Mängus Modern Warfare 3 toimuv Cryptid Bootcamp pakub põnevaid auhindu konkreetsete mänguprobleemide lahendamise eest. Mõned kogukonna liikmed on aga Marksman Rifle'i teisenduskomplekti väljakutsega kokku puutunud. Selles artiklis uurime probleemi ja pakume lihtsat lahendust.

Jälgimisprobleemide ületamine: lihtne lahendus täpsuslaskuri vintpüssi teisenduskomplekti väljakutsele

Cryptid Bootcamp'i üritus

Teise hooaja Cryptid Bootcamp üritus tutvustab erinevaid väljakutseid, mida mängijad saavad sooritada mitme mängijaga või Modern Warfare Zombies mängudes. Need väljakutsed pakuvad hüvesid, näiteks relvakaamosid. Kuigi mõned kaamosed on pälvinud vastakaid hinnanguid, on kõigi väljakutsete sooritamise lõplik preemia ainulaadne sinine ja neoonroheline Sidewinderi relvakaamos, mida kaunistavad müütilised metsalised.

Marksmani vintpüssi ümberehituskomplekti väljakutse

Üks Cryptid Bootcampi ürituse väljakutsetest nõuab, et mängijad saavutaksid 40 operaatori tapmist Marksmani vintpüssi konversiooni järelturu osaga. Lisaks peavad mängijad kasutama Treat Identification Systemi ja Stalker Booti hüvesid.

Jälgimisprobleemid

Kahjuks on mõned mängijad teatanud, et väljakutse ei jälgi korralikult nende edusamme. Selle probleemi lahendamiseks on Sledgehammer Games soovitanud kasutada TYR-i käsirelva jaoks JAK Beholderi vintpüssi komplekti. Selle teisenduskomplekti, mis oli algselt saadaval esimese hooaja kolmanda iganädalase väljakutsena, saab aktiveerida Armory Unlocksis, kui mängijatel see algse saadavuse ajal vahele jäi.

Lahendus

Kui JAK Beholderi vintpüssikomplekt on lukust vabastatud, saavad mängijad selle varustada, et muuta TYR-püstol ühelasuliseks vintpüssiks, millel on täiustatud tagasilöögi kontroll ja kahjustuste ulatus. See teisenduskomplekt võimaldab mängijatel Marksman Rifle'i teisenduskomplekti väljakutset tõhusamalt täita.

Järeldus

Kuigi Cryptid Bootcampi ürituse Marksman Rifle'i teisenduskomplekti väljakutse on mängijatele raskusi valmistanud, pakub JAK Beholder Rifle Kit'i kasutamine lihtsa lahenduse. Soovitatud lahendust järgides saavad mängijad jälgimisprobleemidest üle saada ja väljakutse edukalt lõpule viia. Ärge jätke kasutamata võimalust hankida ainulaadne Sidewinderi relvakaamera ja näidata oma oskusi mängus Modern Warfare 3!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised