Uudised

February 15, 2024

Hankige võimas Blazewindi rinnaplaat WoW klassikalises avastushooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Blazewind Breastplate on WoW Classic Season of Discovery teises etapis väga nõutud toode. See on nahast rinnarüü, millel on +23 Agility modifikaator, mis teeb sellest ühe tugevaima varustuse Agilityt kasutavate, nahka kandvate DPS-klasside jaoks, nagu Hunters, Rogues ja Metsik Druids.

Hankige võimas Blazewindi rinnaplaat WoW klassikalises avastushooajal

Blazewind Breastplate'i saamiseks WoW Classicus peavad mängijad täitma ülesande Tremors of the Earth (tuntud ka kui Broken Alliances for Horde mängijad). See ülesanne nõuab, et mängijad alistaksid Badlandsis mitu võimsat vaenlast, sealhulgas ogre boss, whelps ja kaks 50. taseme musta draakonit. See on väljakutseid pakkuv ülesanne, kuid tugeva ja hästi varustatud mängijate rühmaga saab selle läbi viia kooskõlastatult.

Pärast ülesanderea Tremors of the Earth/Broken Alliances täitmist saavad mängijad valida ühe preemia. Blazewind Breastplate on üks valikutest, lisaks Prismscale Hauberk (postisoomus) ja Warforged Chestplate (plaatsoomus). Prismscale Hauberk pakub +23 Spirit modifikaatorit, samas kui Warforged Chestplate pakub tugevust +24.

Enamikul juhtudel soovitame valida Blazewind Breastplate'i. Mail/Spirit raudrüü on enamiku klasside jaoks liiga nišš, välja arvatud Restoration Shamans. Warforged Chestplate sobib kõige paremini Warriori ja Paladini mängijatele, kes vajavad rohkem jõudu. On ka neljas võimalus, Mindburst Medallion, kuid me ei soovita seda valida, kuna mujal maailmas on saadaval paremaid kaelakeesid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised