Uudised

November 14, 2023

Härmaste lendude tagasitulek: külastage uuesti Fortnite'i 1. peatüki nostalgilist talvist elulugu

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Sissejuhatus

Fortnite Frosty Flights, üks 1. peatüki armastatumaid huvipunkte (POI), teeb eelseisvas Fortnite'i värskenduses tagasituleku. Sellel ikoonilisel talveteemalisel asukohal on mängijate südames eriline koht ja selle tagasipöördumine on väga oodatud.

Härmaste lendude tagasitulek: külastage uuesti Fortnite'i 1. peatüki nostalgilist talvist elulugu

Härmaste lendude pärand

Frosty Flights tutvustati esmakordselt 1. peatükis 7. hooajal koos lume lisamisega. See POI sai kiiresti uue talvise elustiku sünonüümiks ja selle lumisest maastikust sai fännide lemmik. Kuigi Frosty Flights pole nii ikooniline kui Tilted Towers, on see jätnud mängijatele püsiva mulje, inspireerides isegi selle järgi nime saanud kosmeetikakollektsiooni.

Kodu lennukitele

Füüsiliselt koosneb Frosty Flights kahest angaarist ja ühenduskompleksist, mis on täidetud saagiga. See asukoht oli mõeldud lennukite sõlmpunktiks, kuna 7. hooaeg oli esimene, mis tutvustas Fortnite'ile sõidukeid. Angaarid, mis kuulujuttude järgi kuuluvad Sgt Winterile, said populaarseks sihtkohaks mängijatele, kes soovivad taevasse tõusta.

Härmaste lendude tagasitulek

Otsus tuua tagasi Frosty Flights eelseisvas Fortnite OG hooaja 7 värskenduses on jätnud mängijad elevil. See talveteemaline POI naaseb 16. novembril ja eeldatavasti jääb see mängu 1. peatüki ajaks. Nii nagu eelmistel hooaegadel, jääb Frosty Flights tõenäoliselt kuni praeguse Fortnite'i hooaja lõpuni. lõpp.

Järeldus

Olge valmis uuesti külastama nostalgilisi Frosty Flights fortnite'i peatükis 1. Olenemata sellest, kas olete talvise elustiku fänn või lihtsalt naudite lennukite lendamist, toob see ikooniline asukoht kindlasti meelde meeldivaid mälestusi. Märkige oma kalendritesse 16. november ja valmistuge taas taevast avastama!

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised