Uudised

November 14, 2023

Härmaste lendude tagasitulek: külastage uuesti Fortnite'i 1. peatüki nostalgilist talvist elulugu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Fortnite Frosty Flights, üks 1. peatüki armastatumaid huvipunkte (POI), teeb eelseisvas Fortnite'i värskenduses tagasituleku. Sellel ikoonilisel talveteemalisel asukohal on mängijate südames eriline koht ja selle tagasipöördumine on väga oodatud.

Härmaste lendude tagasitulek: külastage uuesti Fortnite'i 1. peatüki nostalgilist talvist elulugu

Härmaste lendude pärand

Frosty Flights tutvustati esmakordselt 1. peatükis 7. hooajal koos lume lisamisega. See POI sai kiiresti uue talvise elustiku sünonüümiks ja selle lumisest maastikust sai fännide lemmik. Kuigi Frosty Flights pole nii ikooniline kui Tilted Towers, on see jätnud mängijatele püsiva mulje, inspireerides isegi selle järgi nime saanud kosmeetikakollektsiooni.

Kodu lennukitele

Füüsiliselt koosneb Frosty Flights kahest angaarist ja ühenduskompleksist, mis on täidetud saagiga. See asukoht oli mõeldud lennukite sõlmpunktiks, kuna 7. hooaeg oli esimene, mis tutvustas Fortnite'ile sõidukeid. Angaarid, mis kuulujuttude järgi kuuluvad Sgt Winterile, said populaarseks sihtkohaks mängijatele, kes soovivad taevasse tõusta.

Härmaste lendude tagasitulek

Otsus tuua tagasi Frosty Flights eelseisvas Fortnite OG hooaja 7 värskenduses on jätnud mängijad elevil. See talveteemaline POI naaseb 16. novembril ja eeldatavasti jääb see mängu 1. peatüki ajaks. Nii nagu eelmistel hooaegadel, jääb Frosty Flights tõenäoliselt kuni praeguse Fortnite'i hooaja lõpuni. lõpp.

Järeldus

Olge valmis uuesti külastama nostalgilisi Frosty Flights fortnite'i peatükis 1. Olenemata sellest, kas olete talvise elustiku fänn või lihtsalt naudite lennukite lendamist, toob see ikooniline asukoht kindlasti meelde meeldivaid mälestusi. Märkige oma kalendritesse 16. november ja valmistuge taas taevast avastama!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised