Uudised

February 14, 2024

Gnomeregan Raid: WoW avastushooajal ootavad ees uued väljakutsed ja väärtuslik saak

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Discovery hooaja teine ​​etapp toob World of Warcrafti (WoW) mängijatele põneva uue reidikogemuse. Gnome'i endine pealinn Gnomeregan on muudetud 10-mängijaga reidiks, pakkudes uusi väljakutseid ja väärtuslikku saaki.

Gnomeregan Raid: WoW avastushooajal ootavad ees uued väljakutsed ja väärtuslik saak

Gnomeregan: Dungeonist Raidini

Gnomeregan on tuttav koht neile, kes on WoW Classicut mänginud. Varem oli see viie mängijaga vangikongi tasemel 29–38. Kuid WoW hooaja avastamise teises faasis muudeti Gnomeregani reidiks, mis on mõeldud 40. taseme mängijatele.

Lähtesta ajakava

Kui soovite teada, millal Gnomeregani reid lähtestatakse, peate teadma järgmist. Esimese kahe nädala jooksul pärast käivitamist lähtestab Gnomeregan kord nädalas. Esimene lähtestamine toimus 13. veebruaril ja teine ​​lähtestamine on kavandatud 20. veebruariks. Pärast teist blokeerimist lähtestab Gnomeregan alates 23. veebruarist iga kolme päeva järel.

Eksemplari kontrollimine salvestab

Et kontrollida, millistesse eksemplaridesse teie tegelane on salvestatud, toimige järgmiselt

  1. Samm 1
  2. 2. samm
  3. 3. samm

Järeldus

Gnomeregani reid WoW Classic Season of Discovery pakub mängijatele põnevat uut reidikogemust. Uuendatud disaini ja väljakutseid pakkuvate kohtumistega annab see 40. taseme mängijatele võimaluse oma oskusi proovile panna ja väärtuslikku rüüst teenida. Võtke kindlasti teadmiseks lähtestamise ajakava, et oma röövretkeid tõhusalt planeerida. Sujuva mängukogemuse tagamiseks ärge unustage kontrollida, millistesse eksemplaridesse teie tegelane on salvestatud. Olge valmis endise Gnome'i pealinna avastamiseks ja Gnomeregani üle võtnud Troggide vallutamiseks!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised