Uudised

October 30, 2023

Finaal: konkurentsivõimeline mitme mängijaga laskur, millel on potentsiaali sportimiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

The Finals, mille on välja töötanud Embark Studios, on pärast selle avatud beetaversiooni väljalaskmist 26. oktoobril kiiresti populaarsust kogunud. See ainulaadne tulistamismäng, mille on loonud endised Battlefieldi arendajad, soovib saada tulevikus tipptasemel espordimänguks.

Finaal: konkurentsivõimeline mitme mängijaga laskur, millel on potentsiaali sportimiseks

Oma olemuselt konkurentsivõimeline

Finals on mitme mängijaga mäng, mis pakub võistluskogemust, muutes selle e-spordimängu jaoks ideaalseks aluseks. AI-toega mängusiseste kommentaatorite, strateegilise meeskonnapõhise võitluse ja väga hävitatavate kaartidega pakub iga mäng ainulaadset ja suure oktaanarvuga kogemust. Tegelaste ja võimete kombinatsioon võimaldab erinevaid mängustiile ja annab mängijatele võimaluse oma oskusi näidata.

Üks juhtivaid mängurežiime The Finalsis on Cashout. Selles režiimis võitlevad väikesed meeskonnad, et rüüstada varahoidlaid ja kanda sularaha väljamaksekohtadele, kaitstes samal ajal teiste meeskondade vastu. Mäng on tempokas ja seda juhivad võimetel põhinevad elemendid, nagu raskekujulised tegelased, kes tormavad maha takistusi, ja väledad tegelased, kellel on ajutine nähtamatuse võime. Mängu mehaanika julgustab mängijaid ka oma meeskonda tervendavate võimete kaudu toetama.

Kasvav populaarsus

Final on juba kogunud tohutult jälgijaskonda, ainuüksi Steamis on peagi pärast selle avatud beetaversiooni väljalaskmist rohkem kui veerand miljonit mängijat. Selle tasuta mängitav mudel ja saadavus PC-s, Xbox Series X|S-is ja PlayStation 5-s tagavad, et miljonid mängijad pääsevad mängule juurde.

Finaalide tulevik

Kuigi Embark Studios pole veel esporti täielikult omaks võtnud, on märke, et turniirid ja edetabelid on The Finalsi põhiosa. Võistleva iseloomu, kasvava populaarsuse ja kavandatavate uuenduste tõttu võib The Finals saada silmapaistvaks e-spordimänguks.

Kui teil pole olnud võimalust The Finalsi proovida, on avatud beetaversioon veel paar päeva saadaval. Ärge jätke kogemata, milline võiks olla esporti tulevik.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised