Uudised

May 18, 2024

Fakeri Zac Pick MSI-s: julge samm, mis ei suutnud T1 jaoks mõõna pöörata

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Fakeri ootamatu Zaci valimine MSI kaotajate finaalis tähistab tema esimest professionaalset kasutamist League of Legendsis.
  • Hoolimata tugevast algusest ei suutnud T1 hoogu hoida, kaotades lõpuks kiires 24-minutilises mängus Bilibili Gamingule.
  • Matš tõi esile ebatavaliste draftide riskid kõrgete panustega mängudes, kuna T1 valikud ei suutnud võrrelda BLG veatu teostusega.

League of Legends'i keskhooaja kutse (MSI) on lahinguväli, kus sepistatakse legende ja mõnikord juhtub ootamatusi. Tee-või sure-stsenaariumi korral, kui seeria oli 1:1 viigis Bilibili Gamingu (BLG) vastu, otsustas T1 keskväljak Faker, et on aeg asjad paika loksutada. Kaevades sügavale oma tšempionide basseini, tõi Faker välja Zaci – valiku, mis jättis nii fännid kui analüütikud kukalt kratsima.

Fakeri Zac Pick MSI-s: julge samm, mis ei suutnud T1 jaoks mõõna pöörata

Zac Gambit

Valik oli enneolematu. Leaguepedia andmetel oli see esimene kord, kui Faker valis Zaci profimatšis. See samm oli julge, mis annab tunnistust Fakeri valmisolekust teha surve all uuendusi. Salarelvana tuntud Zac oli näinud keskrajal hiilgepäevi, eriti hiljuti paigast 13.3. Hilisemad Riot Gamesi muudatused olid aga tema elujõulisuse selles rollis kaotanud, jättes Zaci proffide seas nišivalikuks ja laiemas mängijabaasis haruldaseks.

Täitmine ja väljalangemine

Esialgu püsis Faker Knight's Annie vastu, näidates Zaci häirivate võimete potentsiaali. Kuid kui BLG kogus oma põhielemendid, pöördus mõõn dramaatiliselt. BLG teostus oli laitmatu, nende strateegia arenes täpselt välja ja jättis T1 aluse leidmiseks rabelema. Märkimisväärne on see, et BLG's Bin on Twisted Fate ja Elk on Senna tegid silmapaistvaid esitusi, viies oma meeskonna otsustava võiduni kolmandas mängus ja võitsid lõpuks seeria viiemängulises jõuproovis.

Suurem Pilt

Fakeri Zaci valik, tema 83. kordumatu valik professionaalses mängus, rõhutab tema oskuste sügavust. Siiski tõstab see esile ka ebatavalise koostamise loomupärased riskid, eriti nii koordineeritud ja kohandatava meeskonna puhul nagu BLG. Kaotus oli T1 jaoks raske tablett alla neelata, peatades nende MSI-jooksu ja pannes aluse BLG-i kokkupõrkele Gen.G-ga suures finaalis.

Lõpetavad mõtted

MSI kaotajate finaal oli meeldetuletus kõrgetest panustest ja õhukestest marginaalidest, mis määrasid liiga kõrgeima tasemega League of Legendsi võistluse. Fakeri Zaci valik jääb meelde kui julge löök, hulljulgeoleku hetk, mis vaatamata võidu mitte kindlustamisele tugevdab e-spordi ettearvamatut ja haaravat olemust. Kuna kogukond vaatab tulevasi turniire ette, on üks asi selge: uuenduslikkus ja julgus, isegi kaotuse korral, on omadused, mis määravad legendid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised