Uudised

November 9, 2023

Emil Larssen jääb Infinite Reality LEC-meeskonda, tuues stabiilsuse ja uue koosseisu 2024. aasta hooajaks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Infinite Reality LEC-meeskonna keskväljasõitja Emil "Larssen" Larsson on jõudnud suulisele kokkuleppele, et jääb tulevaks hooajaks organisatsiooni juurde. See tuleb üllatusena, sest algselt teatati, et Larssen leidis septembris KOI-ga kokkuleppe, pikendades tema lepingut veel neljaks aastaks. Kuid KOI-Infinite Reality partnerluse probleemide tõttu otsustas Larssen uurida teisi võimalusi.

Emil Larssen jääb Infinite Reality LEC-meeskonda, tuues stabiilsuse ja uue koosseisu 2024. aasta hooajaks

Ebakindlus ja läbirääkimised

KOI ja Infinite Reality vahelise koostöö lõpetamine pani Larsseni rikkuma suulist kokkulepet lepingu pikendamise kohta. Oktoobri lõpus hakkas Larssen aktiivselt otsima teisi meeskondi, arvestades organisatsiooni tulevikuga seotud ebakindlust. KOI püüdis mängijatega läbi rääkida, et säilitada oma nimekirja võtmeisikud, kuid organisatsiooni eelarvete ebakindlus muutis läbirääkimised võimatuks.

Pakkumised teistelt meeskondadelt

Oma varasemate saavutuste ja talendi poolest tuntud Larssen pälvis hooajavälisel ajal huvi nii Excel Esportsilt kui ka teistelt LEC-i ja LCS-i meeskondadelt. Väidetavalt kaalusid sellised meeskonnad nagu SK Gaming, Vitality ja FlyQuest Larsseni oma algkoosseisus. Kuid nüüd, kui Larssen on suusõnaliselt nõustunud Infinite Realityga jääma, võib nüüd kaaluda ka teisi mängijaid, kes Larsseni kättesaadavuse tõttu ootele jäid.

Lõpmatu reaalsuse tulevik

Kuna Larssen jääb alles, soovib Infinite Reality LEC-i meeskond 2024. aasta hooajaks luua uue koosseisu. GCD andmetel on tippredel Szygenda ja AD Carri Compiga lepingud juba vastavalt 2025. ja 2024. aastani. Džunglil Malrangil ja toetaja Advienne'il on aga lepingud sel aastal lõppemas ja nad uurivad väidetavalt uusi võimalusi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Larsseni otsus jääda Infinite Reality LEC meeskonna juurde toob organisatsiooni stabiilsust ja võimaldab keskenduda tuleval hooajal oma uue koosseisu ülesehitamisele. Huvitav on näha, kuidas meeskond toimib ja millist uut brändi nad kasutusele võtavad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised