Uudised

February 13, 2024

Domineeriv TAQ Evolvere: võimas LMG Warzone'i teise hooaja jaoks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

TAQ Evolvere, LMG, mida esitleti Season One Reloadedis, on Warzone'is oma koha leidmisega vaeva näinud. Viimased austajad on aga viimaks muutnud selle relva kaalumist väärt.

Domineeriv TAQ Evolvere: võimas LMG Warzone'i teise hooaja jaoks

Parem jõudlus

Raven Software tegi teisel hooajal TAQ Evolvere'i olulisi täiustusi. Nad suurendasid selle maksimaalset ja minimaalset kahjustust ning lisasid uusi peaaegu või keskmise kahjustuse ja ulatuse väärtusi. Nende muudatuste eesmärk oli tagada, et relv jääks tõhusaks pikemaajaliste relvavõitluste korral. Vaatamata nendele jõupingutustele ei paranenud LMG staatus oluliselt.

Võimsad Buffid

Selle probleemi lahendamiseks andsid arendajad 13. veebruaril välja väikese värskenduse, mis sisaldas TAQ Evolvere võimsaid buffe. Relva liikumiskiirust suurendati 4,4 meetrilt sekundis 5,1-le, samas kui tulekiirust vähendati 500 pööret minutis. Kuigi tulekiiruse nerf võib tunduda puudusena, kompenseeris selle ajakiri 556 Belts Magazine. Sellel ajakirjal on nüüd suurenenud kiirus, ADS-aeg, liikumiskiiruse eelised ja tulekahju kiirus 857 pööret minutis.

Domineerivad kihlused

Isegi ilma ajakirja 556 Belts Magazineta on TAQ Evolvere jõud, millega tuleb arvestada. TrueGameData andmetel paistab see LMG silma lühemate kui 50 meetri pikkuste seotuste puhul ja selle muljetavaldav tapmisaeg on 679 ms 49 meetri kauguselt. Võrdluseks, teistel populaarsetel metamängurelvadel, nagu Holger 26 ja RAM-7, on selles vahemikus aeglasem tapmisaeg.

Tagasilöök ja laadimine

Tagasilöök TAQ Evolvere puhul muret ei tekita, mistõttu on laadimise ehitamine veelgi lihtsam. Warzone'i teisel hooajal TAQ Evolvere soovitatav laadimine sisaldab VT-7 Spitfire Suppressorit, Corio Eagleseye 2,5x optikat, Kimura RYN-03 vertikaalset käepidet, 7,62 x 51 mm kõrgteralist laskemoona ja SA Kilonova Stocki. See laadimine keskendub kuuli kiiruse ja kahjustuste ulatuse parandamisele, vähendades samal ajal ka visuaalset tagasilööki.

Järeldus

Tänu viimastele huvilistele ja oma domineerivale jõudlusele peaaegu keskklassi mängudes on TAQ Evolvere muutumas populaarseks valikuks Warzone'i mängijate seas. Kui otsite teiseks hooajaks võimsat LMG-d, proovige TAQ Evolveret!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised