Uudised

February 15, 2024

Destiny 2 värskendus 7.3.5: laskemoona relvade täiustused ja palju muud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Destiny 2 eelseisev värskendus 7.3.5 on seatud tooma mõned väga vajalikud täiustused teatud rasketesse laskemoonarelvadesse, millel on olnud raskusi konkurentsiga sammu pidada. Ametlikus ajaveebi postituses kirjeldas Bungie oma plaane täiustada raketiheitjaid, granaadiheitjaid ja Caster-Frame mõõku.

Destiny 2 värskendus 7.3.5: laskemoona relvade täiustused ja palju muud

Raketiheitjad

Kõik raketiheitjad ei ole võrdsed ja kaks arhetüüpi, Apex Predator ja Cold Comfort, on tõusnud parimate valikute hulka nende suuremate kahjustuste tõttu. Mängutingimuste ühtlustamiseks lihvib Bungie täppisraame ja suure mõjuga raame. Precision Frame'id saavad kaks lisaringi ja kahjustusi suurendatakse viis protsenti, samas kui suure mõjuga raamid saavad samuti kahjustusi suureneda, keskendudes plahvatustele, et parandada lisamist. Lisaks vähendatakse Baiti ja Switchi lisakahju, mis on Apex Predatori ja Cold Comforti domineerimise võtmetegur, 35 protsendilt 30 protsendile.

Granaadiheitjad

Rasked granaadiheitjad ei ole vaatamata nende matemaatilisele tugevusele toiminud ootuspäraselt. Selle probleemi lahendamiseks suurendab Bungie nende relvade laskemoonavarusid, tehes kuus kuni kümme lasku koos kahju suurendamisega. Spike Grenades saab aga nerfi, et vähendada selle kohustuslikku kasutamist. Teisest küljest saavad Heavy Wave-Frame granaadiheitjad märkimisväärse puhtuse, 40 protsenti laiema mõjuala ja 20 protsenti suurema kahjuga.

Raamiga mõõgad

Värskenduses 7.3.5 pööratakse tähelepanu ka vähemkasutatavale arhetüübile Caster-Frame mõõgad. Kui kulusid vähendatakse neljale energiale ja kahju suureneb 16 protsenti, muutuvad need mõõgad elujõulisemaks valikuks. Kuigi Caster-Frame mõõgad pakuvad kaugrünnakut, on need sageli tähelepanuta jäetud Vortex Framesi või Lamenti kasuks.

5. märtsi värskendus sisaldab ka mitmesuguseid muid näpunäiteid ja muudatusi, nagu Crucible'i värskendused, relvabuffid ja nerfid ning palju muud. Mängijad võivad oodata, et täielikud plaastri märkmed avaldatakse kuu lõpus. Nende täiustuste abil saavad Destiny 2 mängijad oodata tasakaalustatumat ja põnevamat mängukogemust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised