Uudised

February 12, 2024

Cypheri tõus: VALORANTi enneolematu jõu vallandamine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ühel mu VALORANT meeskonnakaaslasel oli plaan, kui me Breeze'i ründajate kudema asusime. Nende plaan oli lihtne: kui näete Cypherit, pöörake. Ja nad ei eksinud täiesti.

Cypheri tõus: VALORANTi enneolematu jõu vallandamine

Cypheri eelmine olek

Enne patch 7.09 ei olnud Cypher VALORANTis populaarne valik. Mängijad eelistaksid vaenlase meeskonnas silmitsi seista Cypheriga, mitte Killjoy või Chamberiga. Tema seadistustest saab hõlpsasti läbi murda Skye koera või Yoru klooniga. Lisaks oli tema ülim edu alune, kuna paljastas vaenlasi vaid korra.

Buffid

Patch 7.09 muutis aga kõike. Cypher sai eelmistes plaastrites oma ülima pilgu, kuid see konkreetne plaaster andis talle uue isiksuse ja uskumatu jõu. Temast sai praeguse rotatsiooni käigus enamiku kaartide oluline valik.

Muudatused Trapsis

Plaaster muutis vaenlaste jaoks Cypheri püüniste tuvastamise ja hävitamise raskemaks. Skaudid ja kloonid ei suuda enam püüniseid hävitada ning Skye's Trailblazeri ja Fade's Prowlerite tabamuskaste muudeti, et nende tuvastamine oleks veelgi keerulisem. Püüniste purustamiseks peate nüüd kasutama kahjustavat utiliiti või tulistama nende allikat.

Vastumäng

Ainus õiglane vastus Cypherile on praegu KAY/O NULL/punkt, kuid isegi sellest saab mööda hiilida või katki minna. Lõksu lõhkumine pärast selle käivitamist on uskumatult raske ja põhjustab sageli surma.

Tugevaim agent Buff

Cypheri püünised uimastavad nüüd kiiremini ja kauem, mistõttu on vaenlase jaoks ülioluline kiiresti reageerida. Kui lõks ei ole katki või kui mängija sureb pärast uimastamist, relvastab lõks end uuesti. See on vaieldamatult VALORANTi tugevaim agent.

Cypheri tugevused

Kui Cypher on teie meeskonnas, saate hõlpsalt lukustada saidid kaitses, hallata ääri ilma laskekauguse pärast muretsemata ja pakkuda oma meeskonnale väärtuslikku teavet. Tema valikumäär tõusis pärast plaastri langemist, viies ta viie parima agendi hulka.

Cypheri roll

Osav Cypher suudab kaitses muuta võitmatuna näiva matši tõenäosust. Rünnakul võib ta varitseda ja pakkuda olulist teavet viisil, mida ükski teine ​​​​valvur ei suuda. Kuid mitte kõik Cypheri mängijad pole osavad ega kohanemisvõimelised. Mõned keelduvad äärt kontrollimast või õpivad oma vigadest.

Järeldus

Kuigi Cypheri võimetest on võimalik mööda hiilida, teab hea Cypheri mängija täpselt, kus nende vaenlased on ja milleks nad võimelised on.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised