Uudised

November 1, 2023

CS2 edetabelite muutuste mõistmine: juhend edetabelitele tõusmiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

CS2 on kasutusele võtnud uue järjestussüsteemi, millel on mõned olulised erinevused CS:GO-st. Kui sihite kõrgemaid CS2 auastmeid, on oluline mõista neid muudatusi enne võistlusmatšidesse sukeldumist. See artikkel annab teile näpunäiteid, näpunäiteid ja nippe, mis aitavad teil alustada konkurentsivõimelist tõusu õigel teel.

CS2 edetabelite muutuste mõistmine: juhend edetabelitele tõusmiseks

Muudatused CS2 auastmetes

Uus CS2 reitingusüsteem toob võrreldes CS:GO-ga olulisi muudatusi. Kõige märgatavam muudatus on nimeliste tasemete, nagu Silver, Gold Nova või Global Elite, eemaldamine. Selle asemel kasutab CS2 nüüd läbipaistvat ELO-süsteemi, kus üks number tähistab edetabelisse tõusmise nimel kogutud punkte.

Teine oluline muudatus on kahe eraldiseisva edetabeli kasutuselevõtt: Competitive ja Premier.

Konkurentsivõimelised CS2 auastmed

Konkurentsivõimelised CS2 auastmed toimivad sarnaselt CS:GO-ga. Pärast teatud arvu paigutusmängude täitmist paigutatakse teid teie positsiooni alusel matšidele. Kuid erinevalt varasemast ei ole teie koht konkurentsivõimelises CS2-s enam kõigi kaartide üldine auaste. Selle asemel saate iga kaardi jaoks, millel olete mänginud, eraldi auastme.

Nendel CS2 auastmetel on iga kaardi jaoks eraldi edetabelid. Kui teil on pühendanud aega konkreetse kaardi, näiteks Nuke'i, valdamiseks, saate oma hinnangut näidata Nuke'i edetabelil konkurentsivõimelises CS2-s.

Premier CS2 auastmed

Premier CS2-s on teil võimalus taotleda oma mängu üldist positsiooni, sarnaselt CS:GO-ga. Premier tutvustab aga kaartide jaoks turniiri stiilis mustandite valimise/keelustamise süsteemi, mis sarnaneb strateegiatega, mida CS2 Pro Players kasutavad profimatšides.

Premier CS2-s saavutatud asetust nimetatakse teie CS-reitinguks. See avatakse pärast teie 10. Premieri matši võitu ega jaotata enam auastmetesse nagu CS:GO-s. Selle asemel kasutab CS2 nüüd ELO-süsteemi vahemikus 0 ELO kuni 35 000 ELO, mis on liigitatud 7 värvi. Üksikasjalikuma teabe saamiseks vaadake allolevat tabelit, et mõista, kuidas teie CS2 auastmed võrreldavad CS:GO-ga.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised