Uudised

October 29, 2023

Call of Duty League 2024 hooaeg: pika vahehooaja lõpp ja põnev ajakava avalikustatud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Värske raporti kohaselt on Call of Duty League'i hooajaväline hooaeg lõpuks lõppemas. Professionaalsed COD-mängijad on uue hooaja algust pikisilmi oodanud, sest viimased viis kuud on neil olnud konkurentsitult. Kuigi mõned mängijad on tühimiku täitmiseks mänginud teisi mänge, on Call of Duty League 2024 hooaja ootus aina kasvanud.

Call of Duty League 2024 hooaeg: pika vahehooaja lõpp ja põnev ajakava avalikustatud

Pikk off-hooaeg

Hooajaväline hooaeg Call of Duty espordis on korduv probleem. Pärast Call of Duty League Championshipi on tavaliselt vaikuse periood, kus turniire ei mängita. Tänavuse hooajavälise hooaja täitis osaliselt World Series of Warzone, kuid sellest ei piisanud mängijate võistlusvaimu rahuldamiseks.

CDL 2024 ajakava

Call of Duty silmapaistev reporter Jacob Hale postitas hiljuti Twitterisse raporti, milles kirjeldas Call of Duty League 2024 hooaja ajakava. Kuigi allikaid pole kinnitatud, on Hale'il Call of Duty e-spordiuudistega tugevad tulemused. Tema aruande kohaselt koosneb hooaeg neljast suurturniirist ja meistrivõistlustest. Siin on kuupäevad:

  • Major I: kvalifikatsioonid 8. detsembrist 21. jaanuarini, LAN 25. kuni 28. jaanuarini
  • II suur: kvalifikatsioonid 16. veebruarist 17. märtsini, LAN 21. kuni 24. märtsini
  • Major III: kvalifikatsioonid 12. aprillist 12. maini, LAN 16. kuni 19. maini
  • Major IV: kvalifikatsioonid 24. maist 16. juunini, LAN 20. kuni 23. juunini
  • Meistrivõistlused: 11.-14. juuli

Hale mainis ka, et jaanuaris mängitakse Bostonis Major I, mis võib tekitada huvitavaid ilmastikutingimusi. Ta rõhutas, et LAN-üritustel on suurem kaal kui võrguvõistlustel.

Ametlik teadaanne

Call of Duty League 2024 hooaja ametliku teate avaldab Activision Blizzard eeldatavasti 2. novembril. See teadaanne kinnitab, kas Jacob Hale'i esitatud ajakava on õigustatud.

Prestiižne Call of Duty League

Call of Duty League on Call of Duty esportseeni kõige prestiižsem turniir. Seal kroonitakse maailmameistrid ja võistlevad kõrgeima taseme meeskonnad. Eelmisel hooajal tõusis New York Subliners kolmekordseks meistriks, võites Major I, Major V ja Call of Duty League meistritiitli. Sel hooajal on meeskonnale suured ootused, kuid neid ootab ees kõva konkurents teiste meeskondade poolt.

Rohkemate Call of Duty e-spordiuudiste saamiseks olge kursis saidiga Esports.net.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised