Uudised

February 14, 2024

Avage Snow Vanguard: ülim tanklaev pealuu ja luudega

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Mängus Skull and Bones on mängijatel võimalus teenida ja avada erinevaid laevu. Üks väga nõutud laevu on Snow Vanguard, tuntud ka kui tanklaev. See laev pakub erakordset vastupidavust ja ründevõimet, muutes selle mängijate jaoks väärtuslikuks varaks.

Avage Snow Vanguard: ülim tanklaev pealuu ja luudega

Lumevanguard: tankilaev

Snow Vanguard paistab Skull and Bones saadaolevate laevade seas silma. Sellel on kõrgeim kere tervis ja kõik relvapesad, mis teeb sellest merel tohutu jõu. Lisaks on sellel vastupidavuse eelis, mis võimaldab kiiresti taastada trakside tugevuse, mis on tankimiskahjustuste oluline aspekt.

Snow Vanguardi eelised

Snow Vanguard on eriti kasulik lõppmängu sisuga tegelemiseks, näiteks kindluse rünnakuteks. Kui teised laevad keskenduvad kahjustuste tekitamisele või toe pakkumisele, siis Snow Vanguard suudab tugevate kahjustuste neelamisega tugevasti kinnitamise kaudu. Selle vastupidavus ja ründevõime muudavad selle suurepäraseks valikuks mängijatele, kes soovivad ületada väljakutseid pakkuvaid kohtumisi.

Snow Vanguardi omandamine

Lumevanguardi saamiseks peavad mängijad esmalt omandama selle joonised. Neid jooniseid saab osta Ida-India põhjaosas asuvas Khmoy Estate'i eelpostis Shipwrecked Rogue'i kaupmehelt. Ostu saamiseks peavad mängijad aga saavutama Infamy taseme Corsair I.

Lumevanguardi meisterdamine

Kui joonised on saadud, saavad mängijad laevameistri juures meisterdada Snow Vanguardi. Meisterdamiseks vajalike materjalide hulka kuuluvad kadakasplangud, tsingiplokid, peen Abaka, raudpuitplaadid, teraskangid, lehtklaas, kruvimehhanismid ja hõbe. Enamikku neist materjalidest saab koguda Ida-India piirkonnas, samas kui lehtklaasi ja kruvimehhanisme saab röövida Hollandi laevadelt selles piirkonnas.

Järeldus

Snow Vanguard on Skull and Bones'is väga ihaldusväärne laev, mis pakub erakordset vastupidavust ja ründevõimet. Kuigi plaanide omandamine ja laeva meisterdamine võib nõuda aega ja ressursse, osutub Snow Vanguard väärtuslikuks vahendiks keeruka sisuga toimetulemisel. Mängijad, kes otsivad võimsat tanklaeva, peaksid kaaluma Snow Vanguardi lisamist oma arsenali.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised