Uudised

February 13, 2024

Aardejahi seiklus: sillaehituse aruanne on ümbritsetud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mängus Enshrouded mängib uurimine teie teekonnal olulist rolli. Üks põnevaid ülesandeid, mis hõlmab aardejahti, on sillaehituse aruanne.

Aardejahi seiklus: sillaehituse aruanne on ümbritsetud

Questi alustamine

Puusepp, mängu oluline tegelane, annab teile väärtusliku näpunäite. Ta paljastab, et on peitnud silla sisse aardelaeka ja annab sulle selle kättesaamiseks kõik vajalikud juhised. Kuigi need juhised võivad esialgu tunduda selged, võivad need sillale jõudes olla eksitavad.

Sammud ülesande täitmiseks

Sillaehituse aruande kõrvalotsuse täitmine rakenduses Enshrouded on nii rahuldust pakkuv kui ka suhteliselt kiire. Ülesande edukaks täitmiseks järgige neid samme:

  1. Suunduge Braelyni sillale, järgides kaardil otsingu asukoha kursorit.
  2. Sillale astudes saate teate, mis näitab, et aardekirst asub allpool. Rind on peidetud silla vundamentide sisse.
  3. Hüppa otse asukohaviipa poole ja libise samba lähedal maapinnale. Pange tähele, et viip võib kuvada teie praegusest asukohast kõrgemal, kuid võite seda lahknevust ignoreerida.
  4. Minge ümber viipale lähima samba, mis on tornile lähim sammas.
  5. Teiselt poolt sammast leiab killustikku. Kasutage oma motikat, et kaevata läbi rusude ja paljastada peidetud kast.

Preemiad

Aardelaeka eduka asukoha leidmisel ja avamisel võite taotleda erinevaid auhindu. Need auhinnad võivad hõlmata haruldasi, eepilisi või legendaarseid relvi, aga ka kogemuspunkte kõrvalülesande täitmise eest.

Ärge jätke kasutamata sillaehituse aruannet, mis asub Enshroudedis. See on väärt seiklus, mis pakub väärtuslikke auhindu ja võimalust panna proovile oma aardejahi oskused!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised