Unibet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Mängud

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BoonusBoonus $500
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Unibet is not available in your country. Please try:
Mängud

Mängud

Unibet on järginud trendi ja lisanud veebilehe kataloogi palju esporte. Selliste mängude leidmine saidilt võtab aega ja paljud amatöörid, kes pole seda tüüpi kihlvedusid alustanud, vajavad veel õppimist. Unibet on aga teinud suurepärast tööd laia panuste valikuga võistlusmängude loomisel.

E-sporditurg on väike ja hakkab tasapisi tuntust koguma paljudes kohtades üle kogu maailma.

Unibeti populaarseim e-sport

Mõned populaarsemad e-spordimängud hõlmavad Counter-Strike: GO, Dota2, League of Legends ja Starcraft 2. Kõikidel saitidel on erinevat tüüpi mänge ja turniirid. Samuti on panustamise jaoks palju erinevaid võimalusi, näiteks parlay panused, punktivahed või rahaliini panused. Muud panused hõlmavad esimesi tapmisi, enamikke tapmisi ja muid võimalusi võitu püüdmiseks. See on vaid maitse ainulaadsetest saadaolevatest kihlvedustest. Siin on mõned Unibeti pakutavad mängud;

CS:GO

CS: MINNA on 2012. aastal loodud esimese isiku tulistamismäng. Mängijad peavad võitma lahinguvälju teiste meeskondade vastu relvade ja strateegia abil. Igas meeskonnas on umbes viis mängijat ja nad osalevad lahingus või turniiris raha ja panuste pärast. Siin on mõned erinevad turniirid, sealhulgas DreamHack Open, ESEA Premier ja palju muud. Panustada saab esimestele tapmistele, enamikule tapmistele, esemetele ja paljule muule.

legendide liiga

LoL on veel üks mitme mängijaga lemmik vanas sõjaolukorras. Mängijad peavad võitmiseks hävitama teise armee. See on väga populaarne mäng ja sellel on palju turniire, nagu LPL Spring ja paljud teised. Sellel saidil on palju panustamisviise ja see hõlmab rahaliini, matši võitjaid ja muid panuseid.

StarCraft II

StarCraft II on tulevikku suunatud strateegiamäng. Mängu saab mängida kuni kaheksa mängijat ja mängijad üritavad teisi hävitada, et ellu jääda või mängu võita. Rünnak ja kaitse on olulised viisid nende spordimängude võitmiseks. Populaarsed turniirid hõlmavad. TeamLiquid, StarLeague ja muud turniirid. Inimesed saavad panustada Moneyline'ile, mänguvõitjatele ja esimesele tapmispanustele.

Dota 2

See on veel üks MOBA tüüpi mänguvideomäng, mis on loodud mitme mängijaga vahetuseks kahe umbes viie mängijaga meeskonna vahel. Dota 2 has on suurepärane mäng, mis on oma põnevuse ja hunniku auhinnaraha tõttu muutunud populaarseks kogu maailmas. Turniiride hulka kuuluvad DOTA Pro Circuit, Epic League Season 3 ja muud turniirid. On veel üks võimalus panustada matši võitjale ja muule.

Mõned muud tüüpi panused võivad hõlmata püstolivooru võitjat, kaardi võitjat, meeskondi, enim võite saanud mängijaid, täpseid punkte ja palju muud. See võib olenevalt mängust muutuda, nii et vaadake saidilt lisateavet kihlveo kohta.