Välkväljamaksed

Kihlveovahendaja on selline, mis võimaldab mängijatel oma võidud välja võtta ja välja maksta 24 tunni jooksul. Aeg, mis kulub, oleneb suuresti kasutatavast kasiinost või spordiennustussaidist ja mängija asukohariigist. Praegu on vaid mõned online e-spordi kihlveosaidid, mis võimaldavad USA-s ja Austraalias viivitamatut väljamakset teha.

Õige viivitamatu väljamakse saidi leidmiseks soovitame kasutajatel võtta aega oma hoolsusmeetmete tegemiseks. Kasutajate arvustuste lugemine annab selge ülevaate sellest, kui kiiresti iga sait välja tasub. Alati ei ole võimalik kindlaks teha taganemisprotsessi tõhusust pelgalt saidi ajakavade järgi.

Mõned lubavad kohest väljavõtmist 24 tunni jooksul, kuid see võib võtta kauem aega. Mõni võib öelda, et 72 tundi, kuid see võib toimuda kohe. Seda mõjutab ka mängija kasutatava ülekandemeetodi tüüp. Mõnikord on ainus viis tõeliseks teadmiseks seda testida.

Interneti-spordiennustused on muutunud ülipopulaarseks ja seetõttu on mängijate jaoks nii oluline veenduda, et nad kasutavad õiget saiti – seda, mis töötleb nende tehinguid kiiresti ja tõhusalt.

Section icon
2021\. aasta parimad eSpordi kihlveosaidid

2021. aasta parimad eSpordi kihlveosaidid

Kiire väljamakse on saadaval paljudel parimatel spordiennustussaitidel.

 • 1xBetKiireim väljamakse viis on Bitcoin, kus tehingud saab sooritada 15 minutiga.

 • Betfair on kiire fondi valikuga tippsait, kus saab mõne sekundiga raha pangakontole saata. See toimib klientidele, kellel on Visa deebetkaart või ettemaksukaart.

 • Paddy Power on pakkunud koheseid väljamakseid alates 2019. aastast. Jällegi on see klientidele, kes kasutavad Visa Debit- või ettemaksukaarti.

 • Ladbrokes pakub kiirraha võimalust Visa Debit kasutajatele, kuid ei kasuta sõna "kiire". Protsess toimib siiski mõne tunni jooksul.

 • Korallid pakub Fast Fundsi väljamakseid maksimaalselt 2000 naela ja osariigi raha peaks laekuma nelja tunni jooksul.

 • William Hill omab viisa otsesüsteemi neljatunniseks väljavõtmisperioodiks.

 • Betway'i kiireks võimaluseks on väljamakse tegemine veebirahakotti, kus kontole ilmumiseks võib kuluda kuni 24 tundi.

 • Bet365 omab kiirmaksete võimalust, mille maksimaalne summa on palju suurem kui muude meetodite puhul.

 • Rivarly on sait, kus kiireim valik on e-rahakott nagu Skrill ja see võtab aega kuni 24 tundi.

 • 22 Bet pakub ka kiireid e-rahakoti võimalusi 24 tunni jooksul väljamaksmiseks.

2021\. aasta parimad eSpordi kihlveosaidid
Miks mõnel kihlveokontoril väljamaksmine nii kaua aega võtab?

Miks mõnel kihlveokontoril väljamaksmine nii kaua aega võtab?

Mõnel e-spordi ennustussaidil ei ole ööpäevaringselt väljamaksetega tegelejaid ja kui ei, siis peaks see olema kliendi jaoks punane lipp, lõppude lõpuks võtavad nad raha ööpäev läbi hea meelega. Nad peaksid suutma raha väljavõtmise taotlusi koheselt töödelda.

Mõnel juhul ei pruugi klient läbinud õiget kinnitusprotsessi ja kui need toimingud on ikka veel pooleli, võib sait soovida enne taganemistaotluse töötlemist saada lisateavet. Näited ID-st, mida nad võivad vajada, on pass, juhiluba ja aadressitõend. Hea mõte on tagada, et need sammud tehakse võimalikult varakult, et ei tekiks ooteaega, kui väljamakse on vaja.

Samuti peaks klient olema väga ettevaatlik kõigi saitide suhtes, millel kulub taganemistaotluse menetlemiseks rohkem kui üks päev. Mõned neist viivitavad makseid, et julgustada mängijaid võiduga panustamist jätkama, selle asemel et seda välisele kontole kanda. Ühelgi veebisaidil pole ühtegi mõjuvat põhjust, et väljamakse tegemiseks kuluks rohkem kui päev, nii et kui mängija satub saidile, mis seda teeb, peaks ta lihtsalt konto tühjendama ja leidma uue saidi.

Miks mõnel kihlveokontoril väljamaksmine nii kaua aega võtab?
Kas saate kihlveosaidilt suvalise summa raha välja võtta?

Kas saate kihlveosaidilt suvalise summa raha välja võtta?

Mõned saidid võivad piirata summat, mille kasutaja saab korraga välja võtta. Enne saidi kasutamise alustamist on hea mõte seda eelnevalt kontrollida. Näiteks kui väljamakse limiit on 50 naela, kuid kasutajal on 100 naela, tähendab see mitut väljamakset, et oma raha juurde pääseda.

Kõigile, kes kasutavad e-spordi kihlvedusid, on hea mõte, et neil on kiireimad väljamaksemeetodid. Väljavõtmise kiirusel on kaks elementi. Esimene on aeg, mis saidil kulub taotluse töötlemiseks. Teine on aeg, mis valitud taganemismeetodil kulub taotluse töötlemiseks nende lõpus.

E-rahakotti peetakse üheks kiireimaks valikuks ja PayPal kuulub sellesse kategooriasse, kuid on tõesti saadaval ainult Ühendkuningriigis ja Euroopas. Praegu pole USA-s e-rahakoti süsteemi. Järgmine kiireim süsteem on eTransfer. See on ühendus kaupmehe ja kasutaja pangakonto vahel. Sisse- ja väljamaksed on kiired ning tegelikke pangakonto andmeid ei avaldata kaupmehele kunagi.

Kas saate kihlveosaidilt suvalise summa raha välja võtta?
24 tunni jooksul väljamaksega kihlveokontori plussid ja miinused

24 tunni jooksul väljamaksega kihlveokontori plussid ja miinused

Kihlveosaitide kiire väljamakse kasutamisel on mõned eelised ja puudused. Positiivse poole pealt:

 • Kiire väljamakse 24 tunni jooksul tähendab, et kasutaja saab palju kiiremini juurdepääsu oma rahale. See annab neile rohkem võimalusi edasiseks mängimiseks sellel saidil või mõnel teisel saidil.

 • See näitab, et veebipõhine esportkihlvedude sait keskendub tugevalt klienditeenindusele, selle asemel, et püüda hoida oma kliendi raha nii kaua kui võimalik.

 • Kuna esport kihlveosaitidelt raha välja võtta on nii palju meetodeid, leidub kindlasti kiire meetod, mis sobib peaaegu igale kliendile, nii et keegi ei peaks oma raha ootama kauem kui 24 tundi.

 • Kiired tehingud tähendavad, et raha kulutab saidil vähem aega ja on vähem ahvatlusi spontaanseid panuseid teha.

Teisest küljest pole 24-tunnisel taganemissaidil peaaegu mingeid puudusi, kuigi kasutajad võiksid mõelda, et see ei pruugi olla nende teenuse juures kõige olulisem. Mõned kasutajad võivad eelistada kvaliteetset klienditeenindust või laia valikut e-sporti, millele panustada.

24 tunni jooksul väljamaksega kihlveokontori plussid ja miinused