Uued spordiennustussaidid

Seoses e-spordivõistluste ülemaailmse kasvuga tõmbavad spordiennustused ligi kliente, kes soovivad panustada meeskondadele ja üksikturniiridel osalejatele. Eelkõige peaks videomängudele panustamine jõudma 2025. aastaks 13 miljardi dollari väärtuses turuväärtust. Esporti populaarsus loob uue põlvkonna hasartmängukohti.

Ettevõtted kasutavad tehnoloogiat ja innovatsiooni, et luua majanduslikke võimalusi alates e-spordi buumist. Alates mobiiliennustamisest kuni spordiklubideni – eSpordi kihlveosaidid loovad kihlveohuvilistele uut raamistikku rahvusvahelise kasvu toetamiseks. Siin on paar kogenud kaubamärki, mis käivitavad uued kihlveosaidid.

Esport platvormidUute kihlveosaitide eelisedKuidas me hindame ja hindame uusi kihlvessaiteVastutustundlik mängimine
Esport platvormid

Esport platvormid

FansUnite'i tegevjuht Scott Burton liitus hiljuti Kanada oma Mänguliidu juhatus. Tegevjuhina juhib ta äritegevust ja hasartmängude litsentsimise ja e-spordi kihlveo arendust. Alates turniiride käivitamisest kuni e-spordi kihlvedude plokiahela tehnoloogia uurimiseni – FansUnite on tipptasemel. Esmaklassilise e-spordi, tehnoloogia ja mängusisu veebikasiinooperaator FansUnite kindlustab olulised partnerlussuhted ning keskendub tehnoloogiapõhisele spordile ja meelelahutusele.

Pakkudes seaduslikke võrgumänguvõimalusi spordis, kasiinodes ja e-spordis, avaldab bränd selles valdkonnas oma jälje. Ettevõte kasutab Internetti, et tõhustada ainult e-spordi kihlvedusid, alates sotsiaalsetest kihlvedudest kuni spordiennustusteni.

Kuigi FansUnite on kogenud bränd, tekitab selle hiljutine 2020. aasta ühinemine Askott Entertainmentiga e-spordi entusiastide jaoks uusi arenguvaldkondi, sealhulgas uusi veebisaite. Organisatsioonil on litsents mitmes kohas, sealhulgas Maltal, Mani saarel ja Ühendkuningriigis.

Alates 2018. aastast on FanDuel tunnustatud e-spordi kihlvedude pakkuja. Olles tuntud oma kihlveolepingu poolest suurte spordiorganisatsioonidega, nagu NBA, on ettevõte laiendanud spordi- ja e-spordiennustusi. Ainuüksi New Yorgis võib FanDueli laiaulatusliku kliendibaasi toel kasvada 2025. aastaks online-spordikihlvedude maksutulu 500 miljoni dollarini.

Iga uus mobiilne spordiennustusettevõte, kes sõlmib lepingu New Yorgi osariigiga, maksab brutotulult 51 protsenti maksu. 2019. aastal oli FanDuel esimene operaator, kes pakkus USA-s e-spordi võistlustele kihlvedusid. Äri laienedes avas ta uued e-spordi veebisaidid.

Esport platvormid
Uute kihlveosaitide eelised

Uute kihlveosaitide eelised

Suuremad boonused ja tutvustused

Uued e-spordi kihlveosaidid pakuvad uute klientide meelitamiseks erinevaid boonuseid ja tutvustusi. Nagu kasiinod, meelitavad eSpordi veebisaidid panustajaid kopsakate tervitusboonustega. See on populaarne ja standardne enamiku veebipõhiste e-spordi kihlvedude saitide jaoks. Pärast sissemakse tegemist saab uus kontoomanik majast panustamise raha. Tavaliselt võimaldab stiimul mängijatel enne isiklike vahendite kulutamist õppida, kuidas panustada.

The tervitusboonus meelitab panustajat jätkama panustamise e-spordi platvormidel, muutes ta pikaajaliseks kliendiks. Boonused tulevad tavaliselt tingimustega. Panustajad peavad enne paaditäie sularaha deponeerimist läbi lugema peenes kirjas, lootes saada vastavat boonust. Boonused on tavaliselt maja kaitsmiseks piiratud. Kehtida võivad ka muud piirangud, näiteks minimaalne panustamise nõue enne võitude väljavõtmist.

Riskivabad panused

Riskivaba panustamine tundub peaaegu liiga hea, et seda uskuda. Uute klientide meelitamiseks pakuvad mõned e-spordiasutused aga tasuta panuseid. Näiteks kui mängija panustab 10 dollarit, võib ta saada lisaks 5 dollari panuse. Platvorm võib teha sobiva panuse mõne teise mänguga.

Näiteks kui panustaja teeb League of Legendsile 40 dollari suuruse panuse, võib ta saada sama summa tasuta panuse mõnel muul populaarsel e-spordi videomänguturniiril. Need tasuta ja riskivabad panused võimaldavad uutel kasutajatel nautida panustamistegevust ja õppida mängureegleid.

Kogumisboonused

Panustajad võivad saada boonuseid panuste arvu alusel. Andes mänguritele stiimuli iga uue panuse tegemiseks, meelitab maja panustajat akumulaatorites osalema. Boonuse protsendid võivad olenevalt eSpordi kihlveoplatvormist erineda.

Makseviisid

PayPalist Bitcoinini mitmed makseviisid on saadaval eSpordi panustajatele. Kui mängur plaanib panustada suure rahasumma, valib ta turvalise finantsplatvormi. ESpordi kihlvedude asutused sõlmivad lepingu lugupeetud makseteenuse pakkujatega. Mõned populaarsed makseviisid on MasterCardi või Visa krediitkaardid ja PayPal.

Kuna e-spordi hasartmängud laienevad üle maailma, kasvab e-spordi kihlvedude jaoks kasutatavate online-makseviiside arv. Pangaülekanded ja digitaalsed rahakotid konkureerivad traditsiooniliste makseviisidega, näiteks pangaülekannetega, et pakkuda makseülekandeteenuseid e-spordi kihlvedude sissemaksete ja väljamaksete jaoks.

Ahvatlevad koefitsiendid

Panustajad eelistavad alati soodsaid koefitsiente. ESports kihlveod pakuvad kolme tüüpi koefitsiente, sealhulgas murdosa, kümnendkoha ja Ameerika. Kihlveokontorite puhul, kes kirjutavad kümnendkoefitsiente kasutades kümnendkohti, näiteks 1,50, saadakse võitja tulu korrutades panuse kümnendarvuga. Näiteks panustaja, kes panustab 10 dollarit, võidab 15 dollarit koefitsiendiga 1,50. Panustaja saab $5 kasumit $15 võidu pealt.

Koefitsiendid murdosa kujul, nagu 3/1, annavad panustajale kasumi 1. numbri alusel. Näiteks iga 10-dollarise panuse kohta koefitsient 3/1 teeb panustaja 30 dollarit, millele lisandub 10-dollarine panus, mis annab kokku 40-dollarilise tootluse. Ameerika koefitsiendid sisaldavad miinusmärki eelistatud meeskonna jaoks ja plussmärki meeskonna jaoks, kelle tõenäosus on väiksem. Sümbolile järgnev number näitab 100-dollarise panuse võimalikku kasumit. Esporti panustajad kogu maailmas otsivad võimalikult palju raha võitmiseks kõige soodsamaid koefitsiente.

Mängude kollektsioon

Võistlus vahel e-spordi kihlvedude veebisaidid on äge. Seetõttu võib jõuline mängukollektsioon aidata mängureid meelitada. Mõned populaarsed saidid keskenduvad ainult ühele konkreetsele mängule, näiteks legendide liiga. Mõned kihlveoveebisaidid loovad eksklusiivse partnerluse konkreetsete mängubrändidega.

Teised pakuvad erinevaid valikuid mängumängudeks ja turniirivalikuid, et mängurid saaksid panustada. Mängude kollektsioon on üks olulisemaid aspekte uute ja kogenud panustajate meelitamisel e-spordi kihlveokontorisse.

Uuenduslikud tehnoloogiad

Uued e-spordi kihlvedude tehnoloogiad pakuvad igale panustajale sujuvat kogemust. Alates plokiahela tehnoloogiast kuni hetkekoefitsientide generaatoriteni – ettevõtted uurivad uusi ja uuenduslikke viise matšide, turniiride ja panuste jälgimiseks.

Konkreetsetele tulemustele, näiteks sellele, millised mängus osalejad saavutavad esikoha, panustamist soodustavad uued edusammud. Alates kihlvedudest kuni makseteni – veebipõhised tehnoloogilised uuendused muudavad e-spordi platvormide tõhusa toimimise lihtsamaks.

Väga reageeriv tugi

Kuna võrgus on miljoneid mängureid, on tugi klientide rahulolu tagamiseks hädavajalik. Platvormid kasutavad erinevaid meetodeid, et võimaldada klientidel võrgutoega suhelda. Vestlustoega saab panustaja esitada küsimuse vestluskasti kaudu ja rääkida klienditeeninduse esindajaga reaalajas.

Mõned platvormid pakuvad ööpäevaringset klienditeenindust telefoninumbril 800. E-posti tugi võimaldab mänguritel esitada päringu ja saada vastuse 24 tunni jooksul. Tipptasemel e-spordi kihlveoplatvormid pakuvad kõiki neid võimalusi veebisaidi külastajatele, kellel on küsimusi.

Mobiilirakendused

Mobiiltelefonide kasutajad käivitavad e-spordi hasartmängude kasvu. Miljonid mängurid panustavad nutitelefoni kasutades. Ettevõtete jaoks on oluline turundada seda olulist turusegmenti ja pakkuda tugevaid mobiililahendusi. Tipptehnoloogiat kasutavad kihlveoplatvormid pakuvad mobiilis sama kihlveokogemust, mida mängurid kogevad kaubamärgi veebisaidil.

Uute kihlveosaitide eelised
Kuidas me hindame ja hindame uusi kihlvessaite

Kuidas me hindame ja hindame uusi kihlvessaite

E-spordi tööstuse arengute jälgimine on uute kihlveosaitide ülevaatamiseks ülioluline, et anda lugejatele teavet selle kohta, kuidas need platvormid ühtivad turu suundumuste ja arengutega.

Alates värsketest uudistest kuni andmeteni – uute platvormide kohta teabele juurdepääsu pakkumine aitab lugejatel teha teadlikke otsuseid selle kohta, millised asutused pakuvad parimaid kihlveoteenuseid. Siin on mõned kriteeriumid, mida kasutame eSpordi kihlveoplatvormide hindamisel.

Ohutus ja turvalisus

Veebisaidid nõuavad tugevaid turvaprotokolle, et tagada kontoomaniku andmete turvalisus. Tööstuse eksperdid kasutavad kasutajateabe kaitsmiseks krüptimist, kahefaktorilist autoriseerimist, paroolinõudeid ja muid turvameetmeid. Sisemised tehnoloogiaosakonnad teostavad sageli tehingute ülevaatamiseks ja platvormi kõrgeimal turbetasemel töötamise tagamiseks kontrolle.

Kihlveoturu mitmekesisus

Bettors otsivad erinevaid viise panustada. Mänguennustustest kuni selle üle, milline meeskond lõpetab esiviisikus, muutub e-spordis panustamine iga aastaga keerukamaks. Uuendusliku tehnoloogia abil saavad platvormid tõhusalt jälgida mitmesuguseid erinevat tüüpi panuseid.

Panuste koefitsiendid

Mängurid võrdlevad parimate koefitsientide leidmiseks eSpordi kihlveoplatvorme. Lugejad võivad otsustada kihlveoasutuste üle, mis pakuvad andmeid vaadates pidevalt kontoomanikele soodsaid koefitsiente. Professionaalsed panustajad arendavad võitmiseks välja strateegia, tuginedes ajaloolistele ekspertandmetele. Koefitsiendid mängivad olulist rolli panustajatel ja aitavad panustada tõhusalt valida eelistatud meeskonnad ja üksikmängijad.

Otseülekanne

Selleks, et panustada turniiridele, on mänguritele ülioluline matše otsepildis vaadata. Otseülekanne võimaldab panustajatel enne panuse tegemist reaalajas tegevust jälgida. Otseülekannete võimaluste kohta lugedes jäävad meie lugejad konkurentsivõimeliseks.

Kuna e-spordi turg jätkab kiiret arengut ja uuendusi, on ülioluline olla kursis valdkonna muutustega ja platvormidega, mis pakuvad e-spordi kihlvedude entusiastidele parimaid üldteenuseid. Meie veebisait pakub väärtuslikku teenust turu arengu jälgimise ja aruandluse kaudu.

Kuidas me hindame ja hindame uusi kihlvessaite
Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine

Ennustajate jaoks on ülioluline end jälgida, et vältida riskikäitumist. Teismeliste jaoks on vanemlik järelevalve noorte turvalisuse tagamiseks ülioluline. Hasartmängusõltuvust on pikka aega peetud täiskasvanute probleemiks. Hiljutised uuringud näitavad aga, et miljonid 14–21-aastased noored on online-hasartmängudest sõltuvuses. See on murettekitav statistika e-spordi turu jaoks, mis on sageli mõeldud videomänge mängivatele teismelistele.

Lapsevanemad ja eestkostjad peavad kasutama täiendavaid ettevaatusabinõusid, näiteks kasutama veebipõhist vanemlikku järelevalvet, et tagada teismeliste ohutu mängimine. Täiskasvanutele võivad e-spordi kihlveoplatvormid pakkuda võimalusi, et pärast teatud rahasumma kulutamist mängust loobuda. Litsentsiga e-spordi kihlvedude veebisaitidel pakutakse ka viiteid organisatsioonidele, kes pakuvad hasartmängusõltuvusest abi.

Vastutustundlik mängimine