William Hill; parim e-spordi kihlvedude sait?

Uudised

2022-04-07

William Hill on üks parimaid spordiennustusi. Kuigi ettevõte on tuntud traditsioonilise spordiennustuse poolest, on ettevõte e-spordi kihlveo areenil oma tiivad sirutanud ja kuulub täna parimate e-spordi kihlvedude saitide hulka. Niisiis, mis on selle kihlvedude edu taga? Sellest see artikkel räägibki. Kuid enne üksikasjadesse sukeldumist on siin ettevõtte tipphetked.

William Hill; parim e-spordi kihlvedude sait?

1934. aastal alustanud William Hill on vanim kihlveofirma. Caesars Entertainmentile kuuluv kihlveokontor pakub spordiennustusi ja kasiinomänge. Auhinnatud kihlveokontoril on litsents Ühendkuningriigis, Gibraltaril ja Maltal. William Hill on tähelepanelik kihlveosait, mis võitleb vastutustundliku hasartmängude eest ja on tegelikult GAMSTOP programmis.

William Hilli e-spordiennustus

Kuigi see sai alguse kihlveosaitina, mis pakkus turge tõelisteks spordisündmusteks, on William Hill laiendanud oma tooteportfelli, lisades virtuaalsed spordialad, millel on turud terve päeva. Kui eSport õitses ja näitas oma potentsiaali kihlveotööstuses, oli William Hill üks esimesi kihlveosaite, mis pakkusid e-spordi kihlveoturge. Täna on see üks parimaid e-spordi kihlvedude edetabel, edestades isegi ainult e-spordile keskenduvaid kihlveokontoriid.

Niisiis, mis on William Hilli domineerimise saladus? Noh, mitmed tegurid muudavad Ühendkuningriigi kihlveokontori e-spordi panustajate seas lemmikuks.

Põhjalik e-spordi leviala

Kuigi tänapäeval on nii palju e-spordi kihlveosaite, ei kajasta need kõik e-spordi sündmusi põhjalikult. Mõnel on turud vaid mõnele tiitlile, samas kui teised hõlmavad ainult tipptasemel võistlusi. Kuid William Hill on kokku pannud tugeva infrastruktuuri, mis võimaldab sellel katta kõiki e-spordi tegevusi, nii et kihlvedude turge on aastaringselt.

William Hilli esimene eelis on see, et see hõlmab kõiki populaarsed mängud e-spordis. Kihlveokontoril on kihlveoturud kõikidele tippmängudele, sealhulgas Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Apex Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Apex Legends, Fortnite, Hearthstone, Dota 2, League of Legends, PUBG, World of Warcraft ja nii edasi.

Lisaks kogu e-spordi kajastamisele teeb William Hill ületunde, et kajastada kõiki turniire ja võistlusi üle maailma. Erinevalt mõnest e-spordi kihlveofirmast, mis kajastab ainult e-spordi suursündmusi, on William Hillil kihlveoturud kõikide tasandi sündmuste jaoks, alates kvalifikatsioonist ja piirkondlikest turniiridest kuni iga divisjoni kõige mainekamate võistlusteni.

Veel üks suurepärane asi William Hilli juures on tohutud kihlveoturud. Panustajatel on igas matšis nii palju panustamisvõimalusi. Näiteks FIFA ja PES panustamises saavad mängijad panustada matši võitjale (poolaeg/täisaeg), väravate kogusummale, kaartidele, nurgalöökidele, turniiri võitjale jne. Seevastu laskurimängudes on näiteks Valorant ja CS: GO, panustajad saavad panustada turniiri võitjale, matši võitjale, kaardi võitjale, esimesele verele, voorude kogusummale, kaardi händikäpile, üle/alla jne. Huvitaval kombel on mängusisesed panused, tuntud ka kui live-ennustused, kus mängijad saab panustada live-matšidele.

William Hill on ka eelistatud e-spordi kihlveoplatvorm, kuna see hõlmab kõiki mänge reaalajas. Mõne mängu puhul saavad mängijad jälgida tegevust otseülekandena, nagu see toimub otseülekande kaudu. Teiste jaoks on kommentaar, mis hoiab mängijaid mängu edenemisega kursis.

Fantastilised pakkumised

Lisaks laiaulatuslikule e-spordi levialale on William Hilli fantastilised kihlveopakkumised muutnud selle populaarseks. Panustajad otsivad alati pakkumisi ja just seda sellel kihlveokontoril on varuks. William Hillil on eksklusiivsed kihlveoboonused, mis on kohandatud e-spordi panustajatele, et kasvatada oma e-spordi kihlvedude fännibaasi.

Selle kihlveokontori uusi mängijaid koheldakse tulusa tervitusboonusega, mis sisaldab summat, mille nad sissemaksetavad vahetult pärast registreerimist. Seiklus ei lõpe sellega; William Hillil on ka palju muid boonuseid, mida mängijad saavad oma lemmike-spordimängudes panustamise jätkamisel nõuda. Laadimisboonus on siin peamine esiletõst, kuna see vastab ka mängijate teatud päevadel sissemakse summale.

Suurepärane kasutatavus

Mainimist väärib ka suurepärane kliendikogemus, mida William Hill pakub. See on üks lihtsamaid kihlvemissaite, millega liituda. Liikvel olevatele panustajatele on olemas lauaarvutiversioon ja mobiilile optimeeritud versioon. Lisaks on sellel iOS-i ja Android-seadmete jaoks mõeldud mobiilirakendused. William Hillil on ka 24/7 reaalajas vestluses leidlik klienditugi.

Pakkimine

Pole kahtlust, et e-spordi kihlveod on online-hasartmängude üks kiiremini kasvavaid turge. Viimaste aruannete kohaselt ulatub e-spordi kihlvedude turg 2027. aastaks 205 miljardi dollarini. See on üks põhjusi, miks William Hill on huvitatud e-spordi kihlvedudest.

2022. aastal on William Hill juba edenenud, kajastades käimasolevaid turniire, sealhulgas League of Legends – LCS, League of Legends – Circuito Brasileiro, League of Legends – Turkish Championship League, Valorant – Conquerors Championship, CS: GO – BLAST Premier Series ja Dota 2 – Meistrite liiga.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised