Uudised

February 13, 2024

Warzone'i teise hooaja värskendus: relvade tasakaalustamine, elukvaliteedi muudatused ja veaparandused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Veidi vähem kui nädal pärast esialgset MW3 teise hooaja värskendust andis Raven Software täna välja väikese Warzone'i paiga, mis käsitleb relvade tasakaalustamist, elukvaliteedi muutusi ja veaparandusi.

Warzone'i teise hooaja värskendus: relvade tasakaalustamine, elukvaliteedi muudatused ja veaparandused

Relva reguleerimine

Teise hooaja lähimeta kindlat lemmikut pole. AMR9, RAM-9, HRM-9 ja WSP-9 on kõik elujõulised valikud ja igaüks neist pakub oma eeliseid, mis eristavad neid teistest valikutest. Võimalik, et arendajad lisasid segule uue konkurendi, vähendades Striker 9 relvalööki, puusatule levikut ja suurendades kuuli kiirust.

TAQ Evolvere liikumiskiirust suurendati ja tulekiirust langes oluliselt 706 p/min pealt 500 p/min peale. Mõlemad muudatused tegid LMG-le haiget, kuid ajakiri 556 Belts sai löögi, mis tõstab selle tulekiiruse kuni 857 p/min, suurendab liikumiskiirust 16 protsenti ja kiirendab ADS-i aegu.

Enamik Warzone'i mängijaid eelistab XRK Stalkerit kasutada pärast seda, kui sellest sai viimases värskenduses ühelasuline snaipripüss, kuid Longbow'i teisenduskomplekt JAK Tyrant 762 siseneb vestlusse pärast seda, kui selle ADS-aeg ja liikumiskiirused on paranenud. Lõpuks on WSP Stingerit raskem kasutada pärast seda, kui selle relvalöök on palju hullemaks muutunud.

Elukvaliteedi muudatused ja veaparandused

Teine hooaeg tutvustas ka uusi elukvaliteedi muutusi, nagu tervise kiirem taastumine, uued ohuala ikoonid, mis näitavad piirkonda, mida täppisõhurünnak või UAV katab, ja täiustatud maapealseid rüüstamisrelvi, et neil oleks suurem võimalus relvavõitluses. laetav relv. 13. veebruari värskendus laiendab seda esialgset plaastrit, kõrvaldades kõik lahtised otsad.

Warzone'i arendajad lisasid erinevatele režiimidele sildi, mis näitab, kui kaua matš võtab, ja tutvustasid uut funktsiooni, mis võimaldab soomust ja laskemoona hoiustada või vahetada, kui seljakott on täis.

Lisaks lahendati Ranked Play Resurgence'is probleem, mis näitas, et mõne väljakutse eest määratud SR-i summa oli vale, ja lahendati probleem, mis ei võimaldanud SR-väljakutsete puhul pärast lõpetamist teatist kuvada.

Muud olulised muudatused hõlmavad probleemi parandamist, mis võimaldas mängijatel esemeid seljakotiga suhtlemise ajal dubleerida, ja paiga täiustust ärakasutamisele, mis võimaldas mängijatel jääda määramata ajaks gaasile, kombineerides kiiritatud ja kiirparanduse eeliseid.

Järeldus

Warzone'i teise hooaja värskendus tõi olulisi muudatusi relvade tasakaalustamises, elukvaliteedi täiustustes ja veaparandustes. Lühiajaline meta pakub nüüd mitut elujõulist võimalust, kusjuures Striker 9 on tõusnud potentsiaalseks konkurendiks. Ajakiri TAQ Evolvere ja 556 Belts said muudatusi, mis mõjutavad nende jõudlust. Täiustusi nägid ka JAK Tyrant 762 konversioonikomplekt ja XRK Stalker. Värskendus tõi kaasa ka elukvaliteedi muudatusi, nagu kiirem tervise taastumine ja täiustatud maapealsed röövimisrelvad. Rakenduse Ranked Play Resurgence probleemide lahendamiseks ja ärakasutamiste vältimiseks rakendati veaparandusi. Üldiselt täiustab värskendus mängimist ning pakub Warzone'i mängijatele tasakaalustatumat ja nauditavamat kogemust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised