Viimased kihlveouudised StarCraft II kohta

Uudised

2022-09-15

TeamLiquid StarLeague9

StarCraft II võistlus TeamLiquid StarLeague9 kuulutati välja juunis 2022. Need üritused algavad 29. juulil ja kestavad kuni 4. septembrini. Need toimuvad nii võrgus kui ka väljaspool seda aadressil Team Liquid's koolituskeskus. Pärast esimest veebiturniiri lennutatakse 12 parimat võistlejat Hollandisse, et osaleda võrguühenduseta Team Liquidi treeningkeskuses.

Viimased kihlveouudised StarCraft II kohta

StarLeague9-l on topelt kõrvaldamise sulg 32 mängijaga. Bo3 mängud mängitakse võitjate voorudes 1 ja 2, võitjate veerandfinaalides ja kaotajate voorudes 1 kuni 5. Bo5 mängud mängitakse võitjate poolfinaalis, kaotajate veerandfinaalis ja kaotajate poolfinaalis.

Võitjate finaali ja kaotajate finaali eest mängitakse Bo7 matše. Samamoodi mängitakse Bo7 suurfinaalid, kus võitjate grupi võitja alustab 1:0 paremusega. Võistkonnad võistlevad 40 000 USA dollari suuruse auhinnafondi nimel, võitjad saavad 14 000 dollarit. StarCrafti entusiastid leiavad turniiri koefitsiente aadressilt populaarsed online-spordikihlvedude saidid.

Globaalne StarCraft II liiga 3. hooaeg: kood S 2022

Mängu Legacy of the Void versiooni tutvustatakse Lõuna-Korea võrguühenduseta üritusel. Võistkonnad võistlevad 123 000 USA dollari suuruse auhinnafondi pärast, võitjad viivad koju 30 000 dollarit. Kui kolmanda ja neljanda koha saanud võistkonnad saavad kumbki 9000 dollarit, siis teiseks tulnud meeskonnad saavad 12 000 dollarit. Võistlus toimub 22. augustist kuni 13. oktoobrini.

Kõik 1. grupi etapi kahe turniiri formaadi mängud on Bo3 võistlused. Iga grupi kaks paremat kvalifitseeruvad 2. rühmaetapp, mis on Round Robin Bo3 matš. Iga grupi parim mängija pääseb play-offi poolfinaali. Iga rühma teise ja kolmanda koha saavutanud pääsevad 6. vooru.

Sidemete katkestamiseks kasutatakse üldist matši erinevust, mängu erinevust ja vastastikust vastasseisu. Võrdse tulemuse korral arvestatakse osalejate kumulatiivseid matšivõite ja nende erinevusi võrdsetel osalejate kaartidel. Viigiseisu murdmiseks on ainsad järelejäänud meetodid viigimäng ja mündiviske.

2022. aasta GSL Super Tournament 2 toob oma poolfinalistid. Eelseisev ESL Pro Tour 2022–23 Masters Atlanta on valinud kuue parema finišeerija. Ürituse võitjale on tagatud koht IEM Katowice 2023 messil.

Kuidas panustada tulevastele StarCraft2 sündmustele

Tüüpiline mänguvõitja on kõige populaarsem tüüp StarCraft 2 kihlveod võimalused, mida võib leida esport kihlveosaitidelt. Idee on sama otsekohene, kui nad tulevad. Mängijad valivad võistleja, kes nende arvates võidab. Kui inimene on algaja, peab ta selle meetodi juurde jääma, sest see on kõige lihtsam, kuni nad mõistavad, kuidas kõik muu toimib.

Õige skoor

Kõige populaarsemad StarCraft 2 kihlvemissaidid pakuvad parimate matšide jaoks õigeid skoori. Nende panustega kaasneb üsna suur risk, kuid neil on hea väljamakse. Kuna aga panustajad peavad konkreetse matši täpse skoori õigesti ennustama, ei tohiks nad nendesse palju raha panustada.

Kaardid kokku üle/alla

Kokku kaardid üle/alla on soodsam panustaja stiil, kui õige skoori panused on nende jaoks liiga ohtlikud. Üksikisikud peavad ainult ära arvama nende panuste jaoks mängitud kaartide koguarvu; selle asemel, et ennustada lõpptulemust. Võistlus lõpeb kahe või kolme kaardiga ja kihlveokontorid annavad mängijatele ligikaudse hinnangu, näiteks 3, kus mängijad saavad ennustada rohkem kui 3 või alla 3.

Akud

Starcraft 2 on 1v1 mäng, mis teeb akumulaatoritest fantastilise valiku kõrge riskiga ja suure tasuga panuste tegemiseks. See panus on suurepärane valik mängijatele, kelle eesmärk on StarCraft 2-le panustamisega raha teenida. Siiski tuleb veebis saadaolevate esport-kihlveo näpunäidete kaudu tutvuda praeguse konkurentsimaastiku läbi ja lõhki. Nende näpunäidete tõttu on mängijatel SC2-le panustamise eelis.

Kuna peaaegu pidevalt on saadaval mitu mängu, võivad üksikisikud kiiresti mõne panuse siduda, et saavutada märkimisväärne kordaja. Pileti võitmise tõenäosus väheneb iga järgneva panusega oluliselt. Õnneks tasub hea koefitsiendiga viiekordse akumulaatori võitmine end ära.

Miks on Starcraft2 panustamine populaarne?

StarCraft 2 atraktiivsuse aluseks on mänguelemendid. Mäng on üks kõige konkurentsitihedamaid ja võrdselt sobitatud esportmänge üldse. RTS, mis alustas esportspordi liikumist ja on endiselt tugev, kuigi espordikogukond on keskendunud teistele žanritele, on kõigi RTS-i mängude kuningas.

Kuigi tipptasemel võistlusi võib leida kogu maailmas, on mäng kõige populaarsem Lõuna-Korea. StarCraft 2 on online-spordikihlvedude kogukonnas hästi tuntud ja populaarne e-spordiennustajate seas.

Mängu põhieesmärk on ehitada maavaradest ja gaasimaardlatest koosnevate sõlmpunktide ümber erinevate struktuuridega alus. Armee vägede loomisele ja keerukamate rajatiste arendamisele, mis võimaldavad juurdepääsu võimsamatele üksustele, koguvad mängijad mineraale ja gaasi. 

Lõppeesmärk on, et mängija kasutaks oma üksusi vastase baasi ja üksuste hävitamiseks, kaitstes samal ajal sama saatuse juhtumise eest nende poolel.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised