Uudised

February 14, 2024

Viimane epohh: avastage Eterrat koos sõpradega selles põnevas Dungeon-Crawleri mängus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Last Epoch on põnev vangikongide mäng, mille tegevus toimub Eterra lummavas maailmas. Mängijad võtavad ette põnevaid seiklusi, seistes vastamisi vaenlastega erinevatel ajaperioodidel. Kuigi mängu saab nautida üksi, särab see tõeliselt sõpradega mängides.

Viimane epohh: avastage Eterrat koos sõpradega selles põnevas Dungeon-Crawleri mängus

Maksimaalne peo suurus

Last Epochis saate moodustada kuni nelja mängijaga partei. See tähendab, et saate Eterra tohutut ja kaasahaaravat maailma avastades kaasa võtta veel kolm seiklejat. Kutsudes teisi oma peole, liituvad nad teie aktiivse instantsiga, mis võimaldab teil portaale avada ja koos reisida.

Partei loomine

Viimase ajastu peo loomiseks vajutage lihtsalt klahvi H, et avada suhtluspaneel. Sealt saate saata kutseid teistele oma nimekirjas olevatele võrgumängijatele või sõpradele. Oluline on märkida, et mängijate lisamine teie partei suurendab vaenlaste tervist ja kahju, pakkudes teie rühmale suuremat väljakutset. Kuid kõik peo mängijad saavad lähedal asuvate vaenlaste võitmiseks sama palju kogemusi, mis teeb sellest suurepärase võimaluse taseme tõusmiseks.

Mitme mängijaga režiimid

Last Epoch pakub nelja interaktiivset mitme mängijaga mängurežiimi. Lisaks pidutsemisele saavad mängijad Bazaaril kaubelda, osaleda PvP lahingutes või lihtsalt lõõgastuda ja suhelda avalikes kohtades. Iga režiim pakub ainulaadset mitme mängijaga mängukogemust, lisades mängule sügavust ja mitmekesisust.

Mitme mängijaga mängu täiustused

Veebipõhine mitmikmäng ilmus algselt beetaversioonis 2023. aasta märtsis ja on sellest ajast alates läbinud märkimisväärseid täiustusi, mis viivad suure värskenduseni 1.0 2024. aasta veebruaris. Väga oluline on tagada, et kõik mängijad, keda soovite kutsuda, oleksid samas režiimis, näiteks hardcore režiimis. , ühilduvuse tagamiseks.

Üksikasjalikuma teabe saamiseks mitme mängijaga funktsioonide, sealhulgas peopiirangute ja muude oluliste üksikasjade kohta on Eleventh Hour Games esitanud Last Epochi ametlikul veebisaidil põhjaliku ajaveebipostituse. Lisateabe saamiseks ja mitme mängijaga mängukogemuse täiustamiseks külastage veebisaiti.

Nautige oma sõpradega Last Epochi põnevaid seiklusi ja saage üle Eterra maailmas ees ootavad väljakutsed!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised