Uudised

February 15, 2024

Vallutage väljakutseid pakkuv bossivõitlus Bahamut Versaga filmis Granblue Fantasy: uuesti link

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Granblue Fantasy: Relink sisaldab intensiivset bossivõitlust pealoo viimase bossi Bahamut Versaga. See kohtumine võib olla keeruline, kuid õigete strateegiate ja ettevalmistustega võite väljuda võitjana. Siin on mõned näpunäited ja nõuanded, mis aitavad teil alistada Bahamut Versa ja täita Granblue Fantasy: Relink.

Vallutage väljakutseid pakkuv bossivõitlus Bahamut Versaga filmis Granblue Fantasy: uuesti link

Peo koosseis

Kuigi Bahamut Versa võitluse jaoks pole lõplikku parteikoosseisu, on oluline kaasata tasakaalustatud meeskond, kes suudab kahju teha, ravida ja toetada. Peategelane Gran/Djeeta on võitluses kohustuslik ja võib silma paista nii kahjude edasimüüja kui ka ravitseja/tugitegelasena. Sellised tegelased nagu Cagliostro, Zeta, Charlotta ja Lancelot on samuti suurepärased valikud oma ainulaadsete võimete ja kahjustuste tõttu.

Gear ja Sigilid

Oma meeskonna varustamine tugevaimate saadaolevate relvade ja sobivate Sigilitega on edu saavutamiseks ülioluline. Kuigi parimad siglid hangitakse mängujärgselt, saate siiski oma inventari täiendada, täites kõrvalülesandeid ja uuendades juba olemasolevaid Sigile. Kaaluge Sigilide kasutamist, mis võimendavad lülirünnakuid, Skybound Artsi ja ketipurse, parandavad kaitset, suurendavad teie Skybound Art mõõturi laadimiskiirust, pakuvad ellujäämisvõimeid, nagu Guts, taastavad aja jooksul tervist, suurendavad võitmatust pärast täiuslikku põiklemist, suurendavad kaitset kehv tervis, taastada tervis tekitatud kahju põhjal ja lühendada oskuste jahtumist.

Nivelleerimine ja meisterlikkus

Enne Bahamut Versaga silmitsi seismist veenduge, et teie pidu oleks korralikult tasandatud. Kuigi Bahamut Versa on 50. tasemel, peaks piisama 40ndate keskpaigast. Lisaks investeerige oma peo meisterlikkusesse MSP-ga, et avada ajutise võitmatuse tagavad statsionarid ja võimed, nagu Perfect Guard ja Perfect Dodge.

Bossi võitlusstrateegia

Bossivõitlus Bahamut Versaga koosneb kolmest etapist. Esimeses faasis keskenduge kahju tekitamisele, debuffide tekitamisele ja kaugrünnakute vältimisele. Olge valmis Bahamut Versa võimsateks rünnakuteks, nagu laserkiir ja Hell's Flare, ning elustada meeskonnakaaslasi kiiresti, kui nad välja kukuvad. Teises faasis pöörake tähelepanu Id-le, kes ilmub Versa kõrvale. Kasutage kergeid rünnakuid ja vahetage kaitse- ja ründestrateegiate vahel. Viimases faasis ründage Id ümber tekkivaid lillasid kristalle ja jätkake võitlust Bahamut Versaga. Jääge rahulikuks ja mängige julgelt, et sellest lahingu viimasest etapist üle saada.

Preemiad

Alistades Bahamut Versa, teenite lõputiitreid ja avate mängujärgse peatüki lisaülesannetega. Samuti saate Sigilsi uuendamise eest meisterlikkuse punkte, kindluse kristalle ja vigase prisma.

Nende näpunäidete ja strateegiate abil saate vallutada väljakutsuva bossivõitluse Bahamut Versaga ja täita Granblue Fantasy: Relink. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised