Uudised

February 13, 2024

Uued relvamuudatused ja mänguparandused Call of Duty: Modern Warfare 3 värskenduses

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Call of Duty: Modern Warfare 3 jaoks on välja antud väike värskendus, mis toob kaasa relvade muudatusi ja veaparandusi mitme mängija jaoks. Seda värskendust peetakse eelseisvate uute sisulisadega võrreldes väikeseks.

Uued relvamuudatused ja mänguparandused Call of Duty: Modern Warfare 3 värskenduses

Mis on uut

Siin on peamised muudatused tänases MW3 ja Warzone'i värskenduses:

 • Relvavahetused ja tasakaalustamine
  • TAQ Evolvere LMG-d on muudetud, et paremini eristada laskemoonatüüpe 7.62 ja 5.56. 7.62 pakub aeglast ja täpset kauglaskmist, samas kui 5.56 soosib agressiivsust ja jookse ja püssi mängustiile.
  • Striker 9 SMG-d on oluliselt kohandatud, et parandada kontrolli tulistamise ajal. Lisaks saavad mängijad nüüd libisedes sihtmärke alla sihtida.
  • Snaipripüssi Longbow jaoks mõeldud JAK Tyrant 762 komplekti on poleeritud, vähendades sihtimise allalaadimise aega, suurendades sihtimise alla sihiku liikumise kiirust ja pakkudes 30-protsendilist puusatule vähendamise eelist.
 • Järjestatud esituse muudatused
  • Snaipripüssid on Ranked Play'is piiratud ja eemaldatud relvakogust.
 • Zombies režiimi parandused
  • Zombiesi režiimis on tehtud mitmesuguseid parandusi, sealhulgas PhD Flopperi probleemi lahendamine.

Järeldus

Kuigi see värskendus võib sisu poolest olla väike, toob see olulisi muudatusi relvade tasakaalu ja mängumehaanikasse. Mängijad saavad nüüd nautida täiustatud juhtimist ja uusi strateegiaid muudetud relvadega. Lisaks loob snaipripüsside eemaldamine Ranked Playst võistlusmatšide jaoks teistsuguse dünaamika. Nende muudatuste kogemiseks värskendage kindlasti oma mängu. Lisateabe saamiseks vaadake Call of Duty veebisaidi täielikke plaastri märkmeid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised