Toimetajate valik Zulabeti viimasest ülevaatest

Uudised

2022-06-02

Zulabet on üks uuemaid online-ennustusplatvorme, mis on viimasel ajal palju huvi äratanud. Selle taga olev ettevõte Maltix Limited on kindlasti palju ära teinud, et konkurentsitihedas hasartmängutööstuses hõljuda, eriti pärast seda, kui sellega nii hilja liitus. See ülevaade toob esile mõned uued ja ainulaadsed funktsioonid, mida Zulabet on viimasel ajal rakendanud, et kihlveosait selles valdkonnas silma paista.

Toimetajate valik Zulabeti viimasest ülevaatest

Litsentsi andmine

Zulabet asub Malta jurisdiktsioonis ja sellel on Malta hasartmänguameti litsents. Litsentsi number on MGA/B2C/486/2018 ja ettevõtte registreerimisnumber on C96904. Ametlikul veebisaidil avaldatud litsentsi- ja registreerimise üksikasjadega saavutas Zulabet pakkujate ja arvustajate seas kõrge usaldusväärsuse.

Aruanded näitavad, et sellele e-spordi kihlveokontorile on nüüd antud Rootsi mängulitsents. See viitab sellele, et Zulabet käivitatakse suure tõenäosusega Rootsi reguleeritud turul, pakkudes e-spordi kihlvedusid ja muid kihlveoteenuseid rohkematele panustajatele. Siiski ei ole Maltix Limited Company ametlikku avaldust selle kohta, kas ja millal kolimine toimub. Ka Malta tegevusluba kehtib 2028. aastani, tekitades kahtlusi, miks see Rootsi koliks.

Turundus

Mõned eksperdid ütlevad, et Zulabeti edu taga on selle ulatuslikud ja tõhusad turunduskampaaniad. Zulabet on investeerinud paljudesse turundusvormidesse, sealhulgas sotsiaalmeedia reklaamidesse, otsepostitusse ja teleturundusse. Turundusstrateegiad on isikupärastatud ja mõeldud konkreetsele sihtrühmale, mida kihlvedude pakkuja otsib. Suusõnaline turundus on mänginud olulist rolli ka nende turunduse edus, mille põhjuseks on nende head teenused.

Samas väidavad mitmed eksperdid, et ettevõtte turunduskulud võivad olla kampaaniate jätkusuutlikuks muutmiseks liiga suured. See oleks võinud olla hea strateegia turule sisenemiseks, kuid selle pikaajaline säilitamine ei ole rahaliselt otstarbekas.

Boonuspakkumised

Boonuspakkumised ja mitmed muud sooduspakkumised on eSpordi kihlvedusaitidel ja muudel online-ennustusplatvormidel üsna levinud, mistõttu on loogiline, et Zulabet neid pakub. Erinevus tuleneb aga Zulabeti pakkumiste arvust. Sellel on kõigile mängijatele rohkem kui 15 tüüpi boonuseid ja sooduspakkumisi, sealhulgas tervitusboonused, tasuta panused, suurendatud panused, iganädalased boonused ja rahatagastusboonused.

Boonus- ja sooduspakkumised on ka suhteliselt atraktiivsemad kui teistel konkureerivatel online-ennustusplatvormidel. See puudutab panustajate saadavat summat või väärtust ning pakkumistele lisatud panustamistingimusi. Hea e-spordi edetabeliplatvorm võib aidata panustajatel võrrelda parimate e-spordi kihlvedude turge hõlmavate kihlveokontorite pakkumisi.

Klienditeenindus

Statistika näitab, et panustajad kipuvad eelistama parimaid e-spordi kihlvedusid ja muid hasartmänguplatvorme, mis pakuvad kvaliteetseid klienditoe teenuseid. Mitmed teised e-spordi kihlveoplatvormid kindlasti pakkuda paremaid klienditoe teenuseid kui Zulabet, eriti mis puudutab saadaolevaid kanaleid ja reageerimisaega. Sellest hoolimata on Zulabeti klienditeenindus endiselt kiiduväärt.

Zulabetil on ainult kaks kanalit klienditeenindustele juurdepääsuks. Esimene on meili teel, millele vastuse saamine võtab üsna palju aega, kuid võib olla kasulik pikkade või üksikasjalike taotluste korral. Teine võimalus on reaalajas vestlus. Mängijad saavad kasutada ka Zulabeti saidi KKK lehte või veebifoorumeid, et leida lahendusi tavalistele probleemidele, mis neil võivad tekkida.

Kihlveoturu mitmekesisus

Maltix Limited Company sõnul on nende peamine saladus kihlveoturgude lai valik. Zulabet pakub kihlveoturge peaaegu kõigi ülemaailmselt mängitavate seaduslike ja registreeritud spordialade jaoks, sealhulgas e-sport ja virtuaalspordialad. Eelmängu sektsioon pakub tavaliselt iga kuu rohkem kui 32 000 sündmust. Mängijad võivad olla kindlad, et leiavad kõigi suuremate sporditurniiride kihlveoturud ja naudivad erinevaid panusetüüpe. Toetatud on ka reaalajas panustamine, sealhulgas e-spordi jaoks.

Panuste koefitsiente muudetakse ka tahtlikult atraktiivsemaks, kui enamik konkurente pakub, muutes tehingu veelgi magusamaks. Saidi kasutajaliides on loodud selliselt, et panustajatel on lihtne navigeerida paljude valikute vahel, et leida spordialasid ja matše, millele nad soovivad panustada.

Makseviisid

Zulabet pakub muljetavaldavat mitmesuguseid hoiustamislahendusi et katta enamiku mängijate eelistused. Mängijad saavad teha makseid neljas valuutas: euro, Ungari forint, Norra kroon ja India ruupia. Raha deponeerimine on suhteliselt lihtne, kuid sõltub kasutatavast makseviisist. Väljavõtmise võimalused on aga üsna piiratud. Tavaliselt sisaldavad need mitmesuguseid e-rahakoti lahendusi. Zulabet ei paku ka krüptovaluutaga maksevõimalusi, mis on tänapäeval eliitpanijate seas ihaldusväärsed.

Vastutustundlik hasartmäng

Zulabet propageerib vastutustundlikku hasartmängu mitmel erineval viisil. Alustuseks võimaldab see panustajatel oma kontod sulgeda, kui nad soovivad, olenemata nende pakutavatest põhjustest. Hasartmängukontode sulgemine võib aidata mängijatel sõltuvust tekitavatest hasartmängudest eemale hoida. Zulabet lubab ka kontopiiranguid, mida panustajad saavad oma tegevuse piiramiseks seada.

Viimased uudised

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?
2023-03-16

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?

Uudised