Uudised

February 12, 2024

Täiustage oma šamaanimängu toteemilise projektsiooniga WoW klassikalises avastushooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

World of Warcraft Classicus sõltuvad šamaanid oma võimete osas suuresti totemidest. Neid toteme ei saa aga suvaliselt liigutada. Õnneks tutvustab avastuste hooaja teine ​​faas uut elukvaliteedi võimet nimega Totemic Projection, mis võimaldab šamaanidel oma totemid ümber paigutada.

Täiustage oma šamaanimängu toteemilise projektsiooniga WoW klassikalises avastushooajal

Toteemilise projektsiooni eelised

Totemiprojektsioon on WoW Classicu šamaanimängijate jaoks hädavajalik oskus. See mitte ainult ei võimalda teil oma totemeid soovitud asukohta teisaldada, vaid teeb seda ka ilma täiendavat manat tarbimata. See tähendab, et manat tuleb kulutada ainult totemide esmasel paigutamisel. Olenemata sellest, kas tegelete PvE-ga või PvP-ga, Totemic Projection aitab teil vältida ülemuste tõmbamist ja tagada, et saate totemibuffidest kasu isegi siis, kui nad on levialast väljas.

Toteemilise projektsiooni oskuste raamatu hankimine

Totemic Projection Skill Booki saab hankida mobide alistamisega 30. või kõrgema taseme vangikongides. Sellel on võimalus kukkuda alla Scarlet'i kloostri kõigist neljast tiivast (kalmistu, raamatukogu, relvahoidla ja katedraal), aga ka Razorfen Downsi ja Uldamani juurest. Kuigi täpne kukkumismäär pole teada, eeldatakse, et oskuste raamatu saamiseks ei kulu rohkem kui paar jooksu. Kui olete selle omandanud, kasutage seda kindlasti Totemic Projectioni võimaluse avamiseks.

Vaadates ette

Avastamishooaja teises faasis saavad šamaanid ainsa elukvaliteedi parandamise võimaluse toteemilise projektsiooniga. Siiski on võimalus, et Blizzardil on tulevastes faasides plaanis rohkem sarnaseid loitse. Oleks tore, kui šamaanirelvade lummused kestaks kauem, välistades vajaduse sagedase kordusrakenduse järele.

Järeldus

Totemic Projectioni kasutuselevõtuga WoW Classic Season of Discovery'is on šamaanidel nüüd võimalus oma totemid ümber paigutada, pakkudes mängus suuremat paindlikkust ja mugavust. Hankige Totemic Projection Skill Book, käivitades 30. või kõrgema taseme koopasse ja avage see oluline oskus. Olge kursis võimalike tulevaste täiustustega, mis suurendavad šamaanikogemust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised