Uudised

February 16, 2024

Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go seiklusefektide võrdlus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Olenemata sellest, kas õppisite neid liigutusi varasematest Pokémoni mängudest või tutvusite nendega Pokémon Go's tänu nende Go Tourile: Adventure Effects, Spacial Rend ja Roar of Time on legendaarse Pokémoni võimsad tööriistad. Kuid millise käigu peaksite valima, kui teil on võimalus?

Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go seiklusefektide võrdlus

Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go Adventure Effects võrreldi ja selgitati

Ruumiline rebend:

  • Maksumus: 5000 Stardust ja viis Palkia kommi
  • Mõju: moonutab ruumi 10 minutiks, et suurendada metsikute Pokémonide kohtumisala.
  • Treenerilahing: 95 Power Dragon-tüüpi laetud rünnak
  • Jõusaali- ja rünnakulahingud: 160 Power Dragoni tüüpi laetud rünnak

Aja müra:

  • Maksumus: 5000 Stardust ja viis Dialga kommi
  • Mõju: moonutab aega kuueks minutiks, võimaldades mängijatel peatada taimerid selliste esemete puhul nagu viiruk, igapäevane seiklusviiruk, õnnemunad ja tähetükid. Saab virnastada kaks tundi korraga, kuni 24 tundi, kasutades rohkem Stardust ja Dialga kommi.
  • Treenerilahing: 150 Power Dragon-tüüpi laetud rünnak
  • Jõusaali- ja rünnakulahingud: 160 Power Dragoni tüüpi laetud rünnak

Kuigi ruumiline lõhenemine ja aja möirgamine on eksklusiivsed käigud, mida teavad ainult vastavalt Palkia ja Dialga, ei pea te piirduma ainult ühega – vähemalt siis, kui tegemist on neid tundva Pokémoniga.

Siin on põhilised erinevused nende kahe vahel, mida võrreldakse otse, et saaksite täpselt teada, millesse te sattute. Pidage meeles, et vähemalt Go Tour: Sinnoh'i ajal võite peaaegu garanteerida kohtumise Origin Forme Dialga või Origin Forme Palkiaga, mis teab oma tunnuslikku liikumist, kui valite sündmuse eriuuringu jaoks õige tee.

Kas Spacial Rend on Pokémon Go's parem?

Spacial Rend on käik, mille peaksite valima, kui proovite kohtumisspetsiifilistest sündmustest maksimumi võtta või teete midagi sellist, nagu Shiny hunting.

Laiendatud kohtumisulatus on kasulik üldisemalt, kuna see aitab teil leida rohkem Pokémone, ilma et peaksite nii palju pingutama. Sündmuste puhul, nagu kogukonnapäev, võimaldab see piiratud aja jooksul Poké Ballsi rämpsposti saatmisel rohkem kohtumisi – ja see muudab ka tõenäolisemaks, et leiate Sära, kuna kogete läbi ainulaadsemaid kohtumisi. See võib pakkuda leevendust ka maapiirkondade mängijatele, kellel on raske leida kohtumisi teatud piirkondades, kus nad elavad.

Lahingus annab Palkia Dragon/Water trükkimine talle Dialga ees eelise, kui rääkida kasulikkusest tüübivastastustes, kuid Spacial Rend teeb vähem kahju kui Roar of Time. See on kompromiss, millega peate käigukomplekti tegemisel tegelema, sest Draco Meteori sarnaste kahjustuste alandamine võimaldab teil kilpidele rohkem survet avaldada.

Kas Roar of Time on Pokémon Go's parem

Roar of Time on ülim lihvimistööriist, kui oskate hästi planeerida, millal kasutada selliseid esemeid nagu Lucky Eggs ja Viiruk XP või Stardusti suurendamiseks. Kui aja maha võtate, saate oma Lucky Egg evolutioni ekstravagantse või Stardusti jahvatamist pikendada kahe tunni võrra, muutes asjade tegemise ilma mitut üksust kasutamata lihtsamaks kui kunagi varem.

See on ka suurepärane võimalus Daily Adventure Incense'i hõlpsaks pikendamiseks, võimaldades teil jahtida igapäevase mehaanikuga seotud haruldastele kohtumistele. Kui teil ei õnnestu Galarian Articuno, Galarian Zapdos või Galarian Moltres tabada, võib sellest seiklusefektist saada teie uus parim sõber, kui jätkate nende leidmist.

Dialga võib lahingutes olla veidi situatsioonilisem, kuid Roar of Time on täiendus mis tahes käigukomplektile, millele saate määrata Dragon/Steel-tüübi. See lööb augu peaaegu kõigesse, mille selle ette paned, kui vastutasuks tanki tabab.

Kohtuotsus

Spacial Rend on parem, kui otsite rohkem kohtumisi ja Roar of Time pakub rohkem kasu, kui olete valmis XP-d lihvima või soovite kasutada selliseid esemeid nagu Viiruk. Need pakuvad lahingus võrreldavaid eeliseid, nii et teie otsus võib põhineda täielikult seiklusefektidel või sellel, millist draakoni tüüpi legendaarset te eelistate.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised