Uudised

February 15, 2024

Sepistatud kaamera avamine Holger 556 jaoks: väljakutsete ületamine ja õigete manuste valimine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kaamerate avamine mängus Modern Warfare 3 võib mõnikord olla keeruline teekond. Näiteks Holger 556 jaoks mõeldud Forged Camo avamise protsess võib ebaselgete selgituste tõttu segadust tekitada.

Sepistatud kaamera avamine Holger 556 jaoks: väljakutsete ületamine ja õigete manuste valimine

Kinnitusmõistatus

Üks põhjusi, miks Forged Camo avamine Holger 556 jaoks on nagu mõistatuse lahendamine, on see, et mängus on mitu manust, mis vastavad kirjeldusele, et Non-Drill Charge alustoruga on vaja 25 tapmist. Siiski ei paista Holger 556-ga tapmiste kogumisel edenemise uuendusi olevat. See võib olla masendav, kuna see nõuab kõigi arsenalis olevate manuste testimist, et leida need, mis töötavad.

Mis on puurita laengualune?

MW3 puhul viitab mittepuurimislaeng mitteplahvatusohtlikele lisaseadmetele. Kui aga proovite Holger 556 jaoks Forged Camo lukust lahti saada, näib, et 25 löömise nõuet mittepuuritava laadimisaluse alustoruga on rikutud. Selle väljakutse täitmiseks peate kasutama konkreetseid manuseid.

Kuidas avada Holger 556 sepistatud kaamera

Selle takistuse ületamiseks ja Holger 556 jaoks mõeldud sepistatud kaamera avamiseks on teil kaks võimalust. Võite kasutada SPW 40MM HE granaadiheitjat või Corvus Masterkey jahipüssi torualust kinnitust. Oluline on märkida, et Corvus Masterkey jahipüssi lisaseade ei pruugi olla kõige võimsam relv ja võite end tabada tugevamate relvade käest, kui proovite selle kasutamiseks piisavalt lähedale jõuda. Lisaks on Corvuse laskemoona piiratud. Hardcore-režiimide mängimine võib aga olla kasulik, kuna vaenlaste laskemoona on jahipüsside jaoks piiratud ja terviseseisund on väiksem, mis annab teile parema võimaluse Corvuse või SPW 40MM HE granaadiheitjaga tünnialuseid tapmisi saada.

Õige manuse valimine

Kui hakkasin ülesandega edenema, kasutasin alguses granaadiheitjat, kuid hiljem läksin granaadiheitja laskemoonaprobleemi tõttu üle Corvus Masterkey jahipüssi vastu. Algselt arvasin, et pean kasutama lisasid, mis ei ole plahvatusohtlikud, kuid tundub, et mõni viga ei lase mängijatel edasi liikuda, kui nad ei kasuta kahte ülalmainitud manust. Mõned mängijad on teatanud, et jahipüssi kinnitus nende jaoks ei töötanud, nii et kui teil tekib sama probleem, on soovitatav kasutada granaadiheitjat.

Kaamerate avamine mängus Modern Warfare 3 võib olla keeruline ja mõnikord masendav kogemus. Näpunäiteid järgides ja soovitatud lisaseadmeid kasutades saate aga ületada takistused ja avada Holger 556 jaoks mõeldud sepistatud kaamera. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised