Uudised

February 14, 2024

Selen Tatsuki saaga: lõpetamine, vastupidavus ja iseseisvus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Alates 2023. aasta detsembri lõpust on VTuberi kogukond olnud lummatud Selen Tatsuki ja NIJISANJI ENi jätkuvast saagast. Selen Tatsuki, andekas striimija ja NIJISANJI ENi teise VTuberi talentide laine liige, saavutas oma energilise isiksuse ja muljetavaldavate mänguoskustega kiiresti populaarsuse. Tema teekond võttis aga järsu pöörde, kui NIJISANJI EN lõpetas tema lepingu 5. veebruaril 2024.

Selen Tatsuki saaga: lõpetamine, vastupidavus ja iseseisvus

Kes on Selen Tatsuki?

Kaootilise ja võistleva iseloomu poolest tuntud Selen Tatsukist sai üks NIJISANJI ENi armastatumaid striimijaid. Üle 800 000 YouTube'i tellija ja 130 000 Twitchi jälgijaga oli ta VTuberi kogukonnas arvestatav jõud. Tema ootamatu lõpetamine pani fännid mõtlema, mis juhtus.

Lõpetamine

NIJISANJI EN ja emafirma ANYCOLOR avaldasid Twitteris avalduse, milles teatasid Selen Tatsuki lepingu lõpetamisest. Ettevõte nimetas oma otsuse peamisteks põhjusteks korduvaid lepingurikkumisi, eksitavaid avaldusi sotsiaalplatvormidel, õiguste kinnituse mittejärgimist ning jätkuvaid teateid sobimatust käitumisest. Nende väidete spetsiifika jääb aga ebamääraseks, tuuakse vaid kaks näidet.

Vaidlused ja vastuolulised väited

Üheks toodud näiteks oli 2023. aasta mais Selenile antud hoiatus ettevõtte mainet kahjustada võivate eksitavate väidete tegemise eest. Teine näide hõlmas LilyPichu viimase tassi kohvi pidulikku kaanepilti, mille Selen oma kogukonnale jõulukingiks avaldas. NIJISANJI väitis, et Selen jätkas kaane volitamata postitamist, samas kui Selen ja teised allikad, sealhulgas LilyPichu ise, vaidlustasid selle väite.

Seleni haiglaravi ja süüdistused

Selen paljastas, et sattus õnnetuse tõttu haiglasse pärast muusikavideoprobleeme. Kuid pärast lõpetamist selgitas ta, et ta viidi tegelikult haiglasse, viidates tõenäoliselt enesetapukatsele. Ta omistas selle sisemisele kiusamisele ja mürgisele keskkonnale NIJISANJI ENis. Samuti tekitati muret NIJISANJI kontrolli üle Seleni privaatsel Twitteri kontol, kus tema haiglasse sattumise kohta tehti avaldused ilma selgituseta, et need ei olnud striimija enda omad.

NIJISANJI vastus

NIJISANJI ei ole Selenit pärast tema lõpetamist avalikult tunnustanud, välja arvatud ANYCOLORi aktsionäridele tehtud avaldus, milles märgitakse, et tema lepingu lõpetamise finantsmõju on tühine. Seleni kohtlemine on aga ettevõttele kaasa toonud negatiivseid tagajärgi, sealhulgas aktsia väärtuse langust ning teiste ettevõtete ja eraisikute koostööprojektide lõpetamist.

Tagajärjed

Selen, kes kasutab nüüd oma isiklikku kontot DokiBird, on pärast töö lõpetamist kogunud märkimisväärseid jälgijaid. Tema YouTube'i kanal on ületanud 500 000 tellija ja ta võtab omaks oma äsja leitud sõltumatuse sõltumatu loojana. Ta kavatseb keskenduda sisu loomisele ilma ettevõtete piiranguteta ning loodab edasi liikuda positiivses ja toetavas kogukonnas.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Selen Tatsuki ja NIJISANJI ENi saaga on lugu lõpetamisest ja vastupidavusest. Kuigi lõpetamise üksikasjad on ebaselged, on Selen leidnud oma kogukonnas jõudu ja on otsustanud iseseisva loojana edu saavutada. Toetagem teda ja õppigem sellest kogemusest, edendades VTuberi kogukonnas lugupidamise ja mõistmise kultuuri.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised