Uudised

May 12, 2022

Rainbow Six Siege, 7. aasta, 1. hooaeg

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Rainbow Six (R6) Siege 7. aasta 1. hooaeg tervitas just Demon Veili. Enne ametlikku avaldamist 15. märtsil 2022 oli turul palju teateid. Kuigi mõned lekked on teoks saanud, paljud mitte. Kuid see kõik aitas ainult maalida tulevast pilti.

Rainbow Six Siege, 7. aasta, 1. hooaeg

Hiljuti lasti turule The Demon Veil, mis tähistas 7. aasta esimest hooaega. Rainbow Six Siege'i fännid tervitasid uut režiimi – Team Deathmatch, uut loorioperaatorit Azamit ja hulgaliselt uusi värskendusi. Selle väljalaskmisel anti mängijatele võimalus värskeid värskendusi tasuta proovida, 17. märtsist 24. märtsini 2022 kestva tasuta mängunädalaga.

Azami, uus Rainbow Six Siege operaator

Viimane R6 Siege'i "Demon Veil" värskendus sisaldas mitmeid uusi täiendusi. Mängijad ja eSpordi kihlveod Entusiastid on neid muudatusi soojalt tervitanud, kuna need aitavad parandada üldist mängukogemust. Üks peamisi muudatusi oli uue operaatori Kana 'Azami' Fujiwara kasutuselevõtt, mis on teine jaapani tegelane, kes on mängus operaatorina hinnatud.

Azami tagalugu

Tegelase taustalugu tutvustab teda mootorrattapolitseinikuna, kelle eneseväljenduse väljundid olid füüsiline võitlus ja mood. Tagaloo järgi pärinesid tema kired lapsepõlvest, kui ta kasutas neid majapidamises jäikade reeglite eest põgenemiseks. Ta tegi kõvasti tööd ja tõusis kaitsepolitsei ridadesse, mis on ekspertide osakonnas, kes kaitseb Jaapani VIP-e. Ta oli aga vägivaldse loomuga ja lajatas üsna sageli, et pidi osakonnast lahkuma. Ta sattus erasektorisse isiklikuks ihukaitsjaks. Azami tunnuslik välimus põhineb Jaapani kaitsepolitseil.

Azami vidinad ja relvad

Erinevalt mitmest varasemast operaatorist ei sisalda Azami laadimispüssi määratud laskur- ega ründerelva. Selle asemel on ta relvastatud 9x19VSN püstolkuulipilduja ja ACS12 haavliga kui tema peamised relvad. Püstolkuulipilduja reiting on 750 p/min ja 34 kuulikahjustust. Jahipüss mahutab 31 kuuliga salve, mis aitab tagada, et kuulid kiiresti otsa ei saa. Tema vaikerelv on D50 käsirelv. Samuti on tal ainsad kaks vidinat okastraat ja löökgranaat.

Kiba tõkked

Azami üldine koormus pole operaatori jaoks muljetavaldav. Tema ainulaadsed vidinad muudavad aga mängus tohutult palju. Tema ainulaadne atribuutika, Kiba Barriers, on esimene omataoline mängus. Erinevalt teistest kilpidest, mis tavaliselt blokeerivad eest rünnakuid, saab Kiba barjääre kasutada materjali, mis paisub ja muutub betoonitaoliseks kuulikindlaks aineks, paigutamiseks. Kasutatav materjal on lahuse K-13 ja ühendi L-7 segu. Kemikaalid on paigutatud Kunai, peidetud tema randmeümbrisesse.

Kiba barjäärid võivad katta auke seintes, lagedes, põrandates ja kõikjal kaardil. Ringikujulise kilbi hoidmiseks on olemas materjal, mis kaitseb mängijat iga nurga eest. Mängudisainer Clement Dominicu sõnul võivad Kiba Barriers olla kaitsjate jaoks kõige olulisemad ja mängu muutvamad vidinad, kui neid meisterlikult kasutada.

Azami peamine roll

Azami võib üle võtta mis tahes kaitserolli. Clementi sõnul peaks Azami siiski ankurmängijate lähedale jääma, et ta saaks neid kaitsta. Samuti peaks ta olema lähedal eesmärgile kasutada oma arhitektuurioskusi, et peatada kõik rikkumised, mida ründajad võivad proovida. Üldiselt määravad iga mängija mängustrateegiad, kuidas tegelast kõige paremini kasutada. Veebipõhise e-spordi kihlvedude entusiastid saavad kasu tema täiendavast kaitsevõimest, kui nad panustavad kaitsele.

Uue smaragdi tavaline kaart

Pärast seda enam kui kolm aastat ootamist on R6 Siege mängijad saanud auhinnaks uue ja huvitava kaardi. Pärast Fortressi 2018. aasta detsembris ilmumist on tehtud arvukalt kaartide ümbertöötlusi, kuid ei midagi erilist. Demon Veil viib mängijad täiesti uude asukohta, Iirimaa Emerald Plainsile.

Kaardil on uhked kaunistused ja uhked kõrged laed, mis on inspireeritud luksuslikest maaklubidest. Vaatamata mängijate entusiasmile ja ärevusele uue kaardi nautimiseks, peavad nad ootama keskhooajani, nagu arendajad teatasid. Arendajad väidavad ka, et nad ei tee operatsioonis Demon Veil kaardi ümbertöötlust hilise väljalaske tõttu.

Mängurežiimid ja mängu muudatused

Arendajate sõnul soovib R6 Siege oma esitusloendit laiendada. Selle tulemusel võetakse hooaja edenedes kasutusele mitu uut mängurežiimi. Team Deathmatch on juba käivitatud ja lisatud püsivasse esitusloendisse. See hõlmab kahte võistkonda, millest igaühes on viis mängijat, kes võistlevad võidujooksus 75 tapmise nimel.

Mängurežiim ei sisalda vidinaid, mis tähendab, et Azami Kiba Barriers ei saa seal kasutada. Mängijad saavad kasutada ainult põhirelvi ja neid ei ähvarda loobumiskaristused. Arendajad peavad seda uue kaardi suurepäraseks soojenduseks. See suurendab ka eSpordi kihlveosaitide pakutavate online-kihlveoturgude arvu. Mängijad otsivad juba esport-kihlveo näpunäiteid selle uue versiooni ärakasutamiseks.

Arvukad väikesed muudatused rikastavad kahtlemata üldist mängukogemust. Näotehnoloogiasse tehakse ka mitmeid täiustusi, mida rakendatakse tulevastes tegelastes. Mängijad saavad aga juba Azamiga kogeda mõningaid täiustusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised