PUBG uusim kogukonnahoolduspakett

Uudised

2022-09-08

PUBG on praegu üks kuulsamaid esport-ennustusmänge ja seal on palju esport-ennustusi, kus mängijad saavad mängule panustada. Asjaolu, et meeskond taga PUBG teeb mängu täiustamiseks pidevalt muudatusi, mis on üks põhjusi, miks see on kogunud nii suurt jälgijaskonda.

PUBG uusim kogukonnahoolduspakett

Sellest rääkides on PUBG-l mängijatele põnevaid uudiseid! Seal on uus Kogukondliku hoolduse pakett teel ja see kõik puudutab mängu petmisvastast süsteemi. Mängu hiljutine üleminek tasuta mängimisele on tekitanud PUBG kogukonnas pandemooniat. Paljud on mures, et mängu tasuta sissepääs tooks kaasa petturite arvu kasvu. Viimases Battlegroundsi saidi ajaveebis on meeskond tunnistanud, et mängijad on kogenud mängus ebaausaid ja ebaseaduslikke meetodeid

PUBG petmisvastase meeskonna jõupingutused

PUBG-i Pettustevastane meeskond on ööd ja päevad töötanud selle nimel, et mäng ei langeks petturite ohvriks. Pärast PUBG petmisvastase lahenduse "Zakynthos" kasutuselevõttu nägi meeskond tavaliste ja järjestatud matšide mõõdikutes märkimisväärset paranemist, kusjuures Pettustevastane meeskond keelas üle 200 000 petturiteks märgitud konto.

Zakynthosel on mitu masinõppetehnikat, mis aitavad tal täiustada ja petturite tuvastamisel paremini hakkama saada.

Vaatamata PUBG järeleandmatutele jõupingutustele petmisele lõpu teha, tundis meeskond pärast seda, kui märkas, et märkimisväärne osa Ranked-matšide petturitest kasutas häkitud kontosid, et peab tegema rohkem.

Meeskond juurutab praegu lahendusi häkitud kontode blokeerimiseks. Siiski pole nad selles veel mingeid edusamme jaganud. Arvestades aga seda, kui kiiresti meeskond petturitest ja häkitud kontodest vabanemiseks muudatusi sisse viib, võivad mängijad olla kindlad, et peagi teatatakse midagi.

PUBG teatas ka, et kaalub püsivaid konto- ja riistvarakeeldusid, et takistada ühel inimesel samas seadmes mitut kontot looma.

Viimases ajaveebis on PUBG maininud, et ta ei saa oma petmise vähendamise "taktika" üksikasju laiendada, kuna petturid saavad seda ära kasutada, kuid nad kavatsevad neist kogukonnahoolduspakettidest rohkem loobuda.

PUBG ja Esports Betting

PUBG on hetkel teine enimmüüdud mäng, mida on müüdud üle 24 miljoni koopia. Twitchis on see League of Legendsi järel enim vaadatud mäng. Pole kahtlust, et mängu populaarsus kasvab online-spordikihlvedude maastikul jätkuvalt. Mängul oli esimene veebipõhine kihlveoüritus 2017. aasta mais, kus seda korraldanud ettevõte kogus annetustena üle 100 000 dollari.

Mängu auhinnafond on olnud vahemikus 30 000 kuni 200 000 dollarit ning nähes, kui kiiresti uute mängijate arv kasvab, on tulevikus veelgi suuremad auhinnafondid. Vaatamata sellele, et PUBG on online-kihlvedude maailmas suhteliselt uus, on ta suutnud luua suure kihlvedude kogukonna.

PUBG-le panustamine tundub alguses keeruline, kuid järgimine espordi kihlvedude näpunäiteid ja kogenud paremate kuulamine võib aidata.

Üks olulisemaid spordiennustuse näpunäiteid, mida meeles pidada, on alati teada, mis mängus toimub. Olge kursis viimaste uudistega ja otsige pakkuvaid kihlvedusid tutvustusi ja boonuseid, ja olete alati mängust ees.

Kui tunned mängu kõiki läbi ja lõhki, muutub panustamine palju lihtsamaks. PUBG-le panustamine annab teile võimaluse võita haruldasi skine ja modifikatsioone. Mängul on nelja tüüpi panustamismeetodeid:

  • Jackpot - Seda tüüpi panustamise puhul panustavad mängijad oma nahad jackpotis ja võitja otsustatakse juhusliku keerutuse teel. Võitja saab kogu saagi enda kätte.
  • Müntide visked - Mündi viskamine on üks-ühele panus, kus mõlemal mängijal on 50% võiduvõimalus.
  • PUBG rulett - PUBG rulett on sama, mis selle traditsiooniline vaste, kus mängijad võidavad sõltuvalt sellest, mis värvi või numbriga sektsioonidesse pall langeb.
  • Krahh - Nagu nimigi ütleb, lõppeb seda tüüpi panustamine "krahhiga" ja mängijad peavad enne seda oma saagi välja võtma.

Järeldus

PUBG on nüüdseks ülemaailmne nähtus, millel on miljoneid mängijaid. Viimase viie aasta jooksul on selle populaarsus espordikihlvedude valdkonnas hüppeliselt kasvanud ja arvestades fännibaasi suurt hulka, ei lakka numbrid kasvamast.

PUBG meeskond jagas hiljuti ajaveebipostitust, kus nad kuulutasid välja kogukonnahoolduspaketi, tuues esile mõned asjad, mida nad teevad, et tulla toime kasvava petturite arvuga pärast mängu üleminekut tasuta mängimisele. Nende Pettustevastane meeskond on kogukonna heaks palju ära teinud, et petturite arvu vähendada ja mäng kõigi jaoks ausaks ja lõbusaks muuta.

Kuidas mõjutavad nende strateegiad ja taktikad nende positsiooni online-mängude maailmas? Näitab ainult aeg. Üks on aga kindel. PUBG näib olevat otsustanud kogukonda alt vedada ja lasta mängul nakatuda häkitud kontode ja petturitega, kuna see mõjutab PUBG spordiennustuste kogemust.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised