Pixel.bet Teekond e-spordi silmapaistvuseni

Uudised

2022-06-16

Millalgi 2018. aasta jaanuari alguses tegi Pixel.bet oma väite e-spordi kihlvedude stseenis teatavaks pärast spetsiaalse e-spordi kihlvedude saidi käivitamist. Pixel.bet sihtis oma algusaastatel ainult Euroopa turgu, tegutsedes Curacao mängulitsentsi alusel. See tähendas, et kihlvedude pakkuja ei olnud Ühendkuningriigis saadaval, kuna tal ei olnud sel ajal Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni litsentsi.

Pixel.bet Teekond e-spordi silmapaistvuseni

Algselt beetarežiimis käivitatud platvorm püüdis katta e-spordi turniirid, sealhulgas peamised, nagu League of Legends (LoL), Heroes of the Storm, Starcraft, Dota 2 ja Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), mida e-spordi turniiridel regulaarselt kasutatakse. See võis olla hea uudis e-spordifännidele, kuid Pixel.beti toonane tegevjuht hr Richard Smith kavatses e-spordi leviala laiendada ja pakkuda spetsiaalset platvormi selle asemel, et e-spordi mänge kihlveo nurgas hoida. sait, mis tema sõnul keskendus jalgpallile või tennisele.

Omandiõigus

Pixeli ajal. kihlveo algusaastatel, 2018. aasta septembris, omandas Rootsi hasartmänguettevõte Leo Vegas Group 51% osaluse ettevõttes Pixel Holding Group Ltd. See omandamine toimus LeoVentures Ltd kaudu, mis on inspireeritud investorite nägemustest, mis sobisid ideaalselt Pixeliga. .bet's. Aadressil Pixel.bet avaldatud avalduse kohaselt oli selle esialgse partnerluse eesmärk viia ettevõte järgmisse etappi, võimaldades tal "valmistuda laiemaks käivitamiseks". Lisaks suurendas LeoVegas oma osalust Pixelis 34% pärast e-spordi kasvu viimastel aastatel, et oma jõupingutusi veelgi tugevdada.

Peamised partnerlussuhted

Playson ühendab Pixel.beti võrku

Partnerlussuhetel on LeoVegase tegevuses kahtlemata oluline roll. LeoVegas ja Pixel.bet koostöö on olnud kasulik. Selle sammuga kaasas Pixel.bet mõned Playsoni parimad mängud oma laienevasse mänguportfelli. Siiski oli Playson selle partnerluse peamine kasusaaja, kuna see suurendas oma seotust Saksamaa ja Skandinaavia turgudel, kus LeoVegas peamiselt tegutseb.

Pixel.beti tegevjuht Erick Kristiansen kiitis Playsoni äripartnerluse raames nende kahe mängupakkuja vahel tehtud jõupingutusi, kuna Playson tõi kaasa tipptasemel sisukomplekti ja muljetavaldavad mängufunktsioonid.

Pixel.bet teeb koostööd PandaScore'iga

Hiljuti sõlmis reaalajas e-spordi koefitsientide ja andmete pakkuja PandaScore lepingu Pixel.betiga. See leping näeb ette, et PandaScore pakub Pixel.betile oma uuenduslikke e-spordistatistika vidinaid, mis on loodud Pixel.bet eSportsi mängijate põhimängijate statistika varustamiseks, et aidata neil teha teadlikke valikuid.

Aastate jooksul on Pixel.beti mängijad panuste tegemisel alati tuginenud välistele andmetele. Ametlike andmete puudumine on süüdi spordikihlvedude pakkujate võitluses oma fännidele õige sisu pakkumisel. Pixel.bet/PandaScore’i partnerlust tunnustatakse kui esimest omataolist e-spordi kihlveotööstuses.

PandaScore'i tegevjuht Flavien Guillocheau on selle partnerluse suhtes endiselt optimistlik, viidates sellele, et e-spordi kihlvedude edu põhineb mõistlikul otsustusvõimel ja mõnel õnnel. Kui ta avaldas tehingu üle heameelt, juhtis ta tähelepanu ka soovile teha koostööd teiste juhtivate spordiennustussaitidega.

Pixel.bet ülevaade

Pixel.bet on kahtlemata uuenduslik mängude sihtkoht e-spordi harrastajatele. Mängijad loovad selle platvormi, mis tähendab, et siin pakutav mängukogemus on neile kohandatud. Tänu selle muljetavaldavale lõbususe ja professionaalsuse kombinatsioonile on sellel platvormil endiselt ilmne mängijate vajaduste tõeline mõistmine.

Hiljuti käivitas Pixel.bet spetsiaalse espordikihlvedude platvormi, mis lubab nende levialas ületamatut loovust ja uuenduslikkust. See platvorm märgib kõik ruudud järgmistes valdkondades.

Kihlveoturud ja koefitsiendid

Kui on piirkond, kus Pixel.bet õitseb, peaks see olema nende kihlveoturgudel ja koefitsientides. Sait pakub erinevaid ennustustüüpe peaaegu igal e-spordi sündmusel. Lisaks tavalistele võitjaennustustele pakub sait pika nimekirja panustamisvõimalustest, nagu tapmised ja händikäpid. Pixel.bet toimib selles osakonnas erakordselt hästi ning peagi võib tulla rohkem panustamisturge ja koefitsiente.

Veebilehe kujundus

Pixel.beti veebisaidi kujundus on mitmes mõttes muljetavaldav. Alustuseks on nende uut saiti ülilihtne navigeerida ja leida. Saidi roosa, lilla ja lilla värvilahendus koos roheliste esiletõstmistega lubab vastupandamatut disaini, mis köidab iga panustajat.

Otseülekanne

Tänapäeval hindavad e-spordi mängijad reaalajas voogesituse funktsiooni kõrgelt. Pixel.bet pakub kõikidel oma lehtedel otseülekande linke, mis aitavad panuste tegemisel mänge jälgida. Nende otseülekande funktsioon hõlmab nii mängueelseid kui ka reaalajas mänge ning seda toetab Twitch (interaktiivne otseülekande teenus).

Muljetavaldava e-spordi kihlvedude turgude ja paljude muude funktsioonide tõttu on endiselt ilmne, et Pixel.bet pakub spordiala parimate spordiennustussaitide seas. Ka asjaolu, et kihlveokontorid pakuvad kasiinoosa, annab tunnistust sellest, et Pixel.betil on mängijate huvid südamel. Kuid kuna eSport on nende põhifookuses, on parem kasiinolugu mõneks muuks päevaks riiulile jätta.

Viimased uudised

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?
2023-03-16

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?

Uudised