Parimatch lahkub Venemaalt, laieneb Indias

Uudised

2022-06-09

Parimatch on üks parimaid usaldusväärseid spordiennustusi, kus panustajad saavad alati panustada oma lemmikspordialadele, turniiridele või jalgpalliklubidele. Parimatch pakub live-ennustusi, jooksvaid spordiuudiseid ja meistrivõistluste tabeleid. Kihlveo pakkuja pakub ka üksikasjalikku statistikat ja igapäevast analüüsi. Mängijad saavad panustada enam kui kahekümnele spordialale enam kui viiekümnest riigist. Need üritused hõlmavad üle kahesaja liiga, kus toimub üle 500 igapäevase spordiürituse.

Parimatch lahkub Venemaalt, laieneb Indias

Tegevuse lõpetamine Venemaal

Pärast kõigi juriidiliste ja tehniliste sammude täitmist eemaldas Parimatch Tech oma kaubamärgi Venemaal turult. Parimatch Tech teatas 2022. aasta märtsis, et lahkub Venemaa turult seoses sissetungiga Ukrainasse.

2016. aastal sõlmis Betring LLC partnerluslepingu Parimatch Techiga, et juhtida Parimatchi kaubamärki Venemaal. Betring sai selle lepingu raames kõik õigused Parimatchi kaubamärgi kasutamiseks Venemaal. Kuid Ukraina ettevõte Parimatch Tech saatis Betringi lõpetamise dokumendid, et peatada Parimatchi kaubamärgi kasutamine Venemaal. Lisaks pidi Betring piirama Parimatchi kaubamärgi kasutamist kohalikes sponsorlepingutes.

See tühistamine tähendab, et kõik Parimatchi reklaammaterjalid, embleemid, värvid, ülemaailmsed saadikud ja loosungid on Venemaal keelatud. Samuti on kõigil kohalikel suursaadikutel keelatud kasutada Parimatchi kaubamärki.

Praeguses plaanis pole tagastamiskuupäeva

Parimatši kaasjuhi Roman Syrotiani sõnul muutis Venemaa sõda Ukraina rahva ja riigi vastu nende jaoks võimatuks Venemaa kaubamärgi ja digilahenduste kasutamise. Seega lõpetas Parimatch kõigi operatiiv- ja tehniliste tegevuste abistamise ning tühistas oma kaubamärgi.

Parimatch Techi kaasjuht Maksym Liashko leidis, et juhatuse otsus Venemaa turult lahkuda viidi ellu õigustatult. Parimatchi kaubamärgi igasugust kasutamist Venemaal peetakse intellektuaalomandi rikkumiseks. Nad kordasid, et otsus ei olnud ümberkujundamine ega kaubamärgi muutmine. Frantsiis on täielikult suletud.

Team Spirit partnerluse lõpetamine

Paljud espordiorganisatsioonid on Venemaa sissetungi tõttu Ukrainasse oma tegevuse Venemaal või Venemaa organisatsioonidega lõpetanud või vähendanud. Pärast Parimatchi lahkumist Venemaa turgudelt, kihlveoäri ja Venemaa espordiorganisatsioon Koostöövaim on koostöö varakult lõpetanud.

Jaanuaris teatasid ettevõtted koostöö laiendamisest. Parimatch Techi spordivaldkonna juht Stepan Shulga vastas otsusele, öeldes, et neil pole vastastikuseid pretensioone, kuna kõik partnerluse kohustused on täidetud. Kuid nad usuvad, et konflikti ajal töötamise väljakutsete tõttu oli see ainus viis neist mööda saada.

Parimatch on sellest ajast saati peatanud oma espordi arendamise eesmärgid, et pühendada oma ressursid Ukraina abistamiseks lahingus. Pärast Venemaa sissetungi otsustas ettevõte veebruaris Venemaa tegevuse lõpetada. Kaasatud on ka selle Parimatch Techi platvorm, mis pakub tehnoloogilisi lahendusi riigi operaatoritele.

Samamoodi on Team Spirit oma peakorteri Venemaalt Serbiasse Belgradi kolinud. Lisaks teatas grupp, et lükkab Moskvas taristu laiendamise plaanid esialgu edasi.

Parimatch oli Team Spiriti tegevjuhi Nikita Chukalini sõnul aus ja usaldusväärne partner, kellega Team Spirit lõi vastastikuse mõistmise igas olukorras. Ta avaldas tänu kolmeaastase tulemusliku töö eest meeskonna nimel ja see sunnitud lahkuminek ei toonud neile mingit rõõmu. Meeskonnal on hetkeolukorrast selge arusaam ja ta teeb Parimatchiga koostööd üksteisele süüdistusi esitamata.

Rohkem atraktiivseid panustamisvõimalusi Indias

Uue algatuse käivitas PMI, teenindusettevõte, mis aitab Parimatchil oma laienemisstrateegiat kavandada ja ellu viia. Ettevõte on põnevil, et mängutööstus riigis kasvab.

Parimatch Exchange on a uus viis internetis panustamiseks mis on kohanemisvõimelisem, tulusam ja nauditavam. Parimatch on teatanud oma kihlveebörsi avamisest, veebiplatvormist, mis sai kiiresti tuntuks kui uut tüüpi esport kihlveod. Uutel turgudel pakutavate panuste laia valiku tõttu on kasutajatel rohkem võimalusi panustada ja võita. Panuste vastuvõtmise kiirus ja muud omadused on silmapaistvad.

PMI, teenindusettevõte, mille ülesandeks on Parimatchi laienemisplaani väljatöötamine ja elluviimine, teatas uuest algatusest, mis näitab, et mängusektor riigis on tõusuteel. Parimatch Exchange on ainulaadne kihlveoplatvorm, mis ühendab traditsioonilise ja üldise panustamise. See parandab kihlvedude tõhusust ja tõhusust mitmel viisil.

Exchange'iga paremad koefitsiendid

On üks väga ahvatlev aspekt: saab teha panuse ja anda olulisema koefitsiendi, kuid seda peab toetama ja sobitama teine mängija. Kasutajad saavad kasu kõrgetest määradest ja suuremast läbipaistvusest, mis puudutab inimeste arvu ja panustatud kogusummat. Ürituse eest makstud summade kuvamisel on alati näha käive. Kui mõni teine isik soovib kihla vedada, võimaldab börs klientidel teha suuremaid panuseid.

Parimatch Exchange'i platvorm on kihlveo jaoks atraktiivsem ja tõhusam, kuna see ühendab traditsioonilise ja võrgupanustamise. Kihtide ja toetajate panused sobituvad kiiremini, sobitades mõlemad pooled. Parimatchi börsi kasutades on panustajad oma koefitsiente parandanud ja saanud kasulikke teadmisi. Samuti võimaldab see klientidel panustada üksteise vastu, olenemata sellest, kas sündmus toimub või mitte, kui panuse summa on kokku lepitud. Selle esmane toimimise alus on sarnane börsile. Kliendid panustavad erinevatele spordiüritustele üle kogu maailma.

Viimased uudised

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?
2023-03-16

Millised on suurimad e-spordiorganisatsioonid, mille kohta peate teadma?

Uudised